Jump to content

Am facut un 320i sa fie BMW


320i_24valve

Recommended Posts

Acum aproximativ 7 luni aveam sa iau cea mai mare plasa din viata mea. Cumparasem un 320i din 1994 care este de fapt din 1991 si care nu coincidea deloc cu descrierea facuta de vanzator. L-am cumparat pentru ca ceva m-a atras in mod deosebit la el. Am muncit enorm, am investit cam tot la fel de enorm, timp si bani si o doza enorm de mare de suflet. Acum are alt motor, infrastructura noua, bucse, cardan, diferential, rulmenti, discuri si saboti de frana, bord, toate schimbate la care am adaugat o intretinere la sange, etc. Acum sunt nevoit sa ma despart de ceea ce in anul in curs m-a facut sa simt ca traiesc! MULTUMESC BMW, MULTUMESC 6 IN LINIE, MULTUMESC LINIEI SPORT INCREDIBILE, MULTUMESC DIN SUFLET FIECARUI CALUT DIN CEI 150 PE CARE I-AM ADUNAT CU GRIJA SI RESPONSABILITATE SUB CAPOTA!!!

 

VA MULTUMESC VOUA CA MI-ATI ASCULTAT TOATE DOLEANTELE, VA MULTUMESC PENTRU SFATURILE VOASTRE. Ati fost si sunteti incredibili. Nu va trece mult timp pana voi fi din nou cu masina printre voi,desi cu sufletul nu am sa plec niciodata. Scuzati-mi melodramatismul dar sincer chiar sunt daramat...

Link to comment
Share on other sites

nu este nimica ca nu vei mai avea BMW, pe acest forum se strang toti cei cu sufletul alaturi de BMW, uite ca exemplu pe e46_316i care si-a vandut BMW-ul dar care a ramas pe forum si speram sa aduca un nou BMW in acest forum. Nici eu nu am BMW ca nu am permis dar imi doresc unul, vre-un 318i de inceput. Ceea ce imi place la acest forum este faptul ca te poti inregistra in el si fara sa ai BMW, spre exemplu am intrat din curiozitate pe clubul Opel si acolo iti cere date despre Opelul pe care il detii :blink: :). Totusi, 320i_24valve, cu ce masina vrei sa vii pe viitor pe forum?? :) :) Succes
Link to comment
Share on other sites

MULTUMESC BMW, MULTUMESC 6 IN LINIE, MULTUMESC LINIEI SPORT INCREDIBILE, MULTUMESC DIN SUFLET FIECARUI CALUT DIN CEI 150 PE CARE I-AM ADUNAT CU GRIJA SI RESPONSABILITATE SUB CAPOTA!!!

 

VA MULTUMESC VOUA CA MI-ATI ASCULTAT TOATE DOLEANTELE, VA MULTUMESC PENTRU SFATURILE VOASTRE. Ati fost si sunteti incredibili. Nu va trece mult timp pana voi fi din nou cu masina printre voi,desi cu sufletul nu am sa plec niciodata. Scuzati-mi melodramatismul dar sincer chiar sunt daramat...

174064[/snapback]

 

Prietene, stiu exact ce simti deoarece ma aflu in aceeasi barca.... tocmai am postat anuntul.... :blink:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=12407

 

e ca mersul la calau... astept inevitabilul...

 

desi nu m-ati vazut prea des mi-a folosit f. mult acest forum si va apreciez pt pasiunea voastra

 

Sa ne auzim intr-un ceas mai bun si cu un set nou de roti sub noi...

Link to comment
Share on other sites

Bresfe, mi-ai trezit interesul, ursul arata super, sincer iti spun, si pretul eu il consider justificat pt ca la banii astia cel care vrea un urs, poate sa aiba incredere ca ar fi ca nou din toate punctele de vedere. Succes la vanzare, si sa ai noroc sa il vinzi la un om care va sti sa aprecieze o masina :blink: :)
Link to comment
Share on other sites

Bresfe, mi-ai trezit interesul, ursul arata super, sincer iti spun, si pretul eu il consider justificat pt ca la banii astia cel care vrea un urs, poate sa aiba incredere ca ar fi ca nou din toate punctele de vedere. Succes la vanzare, si sa ai noroc sa il vinzi la un om care va sti sa aprecieze o masina :blink:  :)

176187[/snapback]

 

aleXpeed, multumesc pentru spijin si incurajari. intr-adevar, sper ca urmatorul sa-l iubeasca la fel (sau de ce nu, mai mult) ca mine.

 

Daca stiti pe cineva care corespunde acestei descrieri nu-l rapiti de o sansa si indrumati-l catre mine :)

Link to comment
Share on other sites

320i_24valve am gasit pe net doua M3-uri e36, unul stock si altul mai "aratos", daca taxa de inmatriculare va scadea, super meserie cu masinile astea :blink: :) succes: http://www.mobile.de/SIDwvrPY73c8tedtE0G2o...11111238946252&

 

 

http://www.mobile.de/SIDwvrPY73c8tedtE0G2o...11111238670663&

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.