Jump to content

Ce imi recomandati?


cyberax

Recommended Posts

Din cate am citit pe forum, e destul de riscant sa aduci de afara, as prefera una deja adusa si inmatriculata.

177840[/snapback]

 

LE:sa ai noroc de ea

Felicitari

Edited by DTM
Link to comment
Share on other sites

Dat fiind faptul ca multi dintre voi sunt la curent cu preturile actuale, v-as ruga sa imi spuneti si mie ce model seria 3 as putea sa imi iau cu 10000-11000 E. Preferintele ar fi in ordine: 320d, 318i, 316i.

177795[/snapback]

 

 

Daca mai pui niste bani ti-o vand eu pe a mea. Km putini si ingrijita. Nascuta la sfarsitul lui august 2001.

Link to comment
Share on other sites

si cate sanse am sa gasesc asa ceva? din cate vad nu prea sunt... puteti sa imi spuneti pe unde sa caut?

177828[/snapback]

 

Nu iti place asta??? E pe benzina, intretinerea e foarte OK ca si costuri. Daca ar avea si clima automata ar fi perfecta...Oricum e o oferta interesanta...

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=10415&hl=#

Edited by Laur
Link to comment
Share on other sites

spune-ne cati km faci pe an si pe ce vrei sa pui accent mai mult pe motor sau optiuni? ca sa te putem indruma catre masina perfecta :blink:

178059[/snapback]

 

Referitor la km, nu fac mai mult de 20.000 pe an.

Ma intereseaza mai mult motorul (nu imi permit unul de foarte mare pt ca nu vreau sa consume peste 10-11 in oras), dar nu vreau nici o masina cheala... nu imi trebuie piele si mahon, dar nici sa ii lipseasca aerul conditionat si geamurile electrice (cu toate ca din cate stiu asta se intampla destul de rar la BMW-urile de dupa 2000).

Eu m-am gandit prima data la 320d de prin 2000-2001, dar avand in vedere ca nu fac asa multi km am zis ca si 316i/318i ar fi ok.

Link to comment
Share on other sites

Din pct meu de vedere , 320d ar fi alegerea perfecta , cu geamuri + clima e super ok la ce ai nevoie !

 

Si pe aglomeratia din Bucuresti , circulat zi de zi nu ia peste 11 !

178131[/snapback]

daca a zis ca face 20.000 km/an cum e alegerea perfecta 320d? daca nu faci minim 35.000 km/an nu iti lua diesel ia un 318 sau ai putea sa iei chiar un 320i..consumul este acelasi,dar daca vrei neaaparat consum mic ia-ti 320d

Link to comment
Share on other sites

Din pct meu de vedere , 320d ar fi alegerea perfecta , cu geamuri + clima e super ok la ce ai nevoie !

 

Si pe aglomeratia din Bucuresti , circulat zi de zi nu ia peste 11 !

178131[/snapback]

 

Si cam cati km ar trebui sa aiba ca sa nu am surprize...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.