Jump to content

M3 Accident pe Panduri


Laur

Recommended Posts

Tocmai s-a intamplat...Dupa un slalom nebunesc, cu cauciucuri de vara, pe mazga de pe jos...baietasul cu M3 a intrat intr-o Altee parcata in scuar...

Pacat de masina asta...Dupa M3 plang...evident

Calitatea pozelor...N73 atata poate seara.

Oricum impresionata desfasurare de fortze ale autoritatilor locale...Politie rutiera, Pompieri, descarcerare, doua salvari, o masina de la primarie si o Politie de siguranta si incredere

Am mai vazut oameni care faceau poze, poate mai apar cateva...

 

Il stie cineva pe owner???

post-763-1168721396_thumb.jpg

post-763-1168721412_thumb.jpg

post-763-1168721429_thumb.jpg

post-763-1168721534_thumb.jpg

post-763-1168721552_thumb.jpg

post-763-1168721569_thumb.jpg

post-763-1168721585_thumb.jpg

post-763-1168721604_thumb.jpg

Edited by Laur
Link to comment
Share on other sites

.

Politie rutiera, Pompieri, descarcerare, doua salvari, o masina de la primarie si o Politie de siguranta si incredere

Am mai vazut oameni care faceau poze, poate mai apar cateva...

 

Il stie cineva pe owner???

177863[/snapback]

 

 

Cares este diferenta intre politia rutiera si politia de siguranta si incredere? :)

 

De fapt ce inseamna politia de siguranta si incredere>? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Cares este diferenta intre politia rutiera si politia de siguranta si incredere? :)

 

De fapt ce inseamna politia de siguranta si incredere>? :blink:

177929[/snapback]

 

adica alte specimene de, " CAP DE CRETA " dar la fel de prosti si idioti :)

Edited by alex_55
Link to comment
Share on other sites

mare pacat de masina, nu stiu de ce conducatorii de masini puternice nu sunt constienti de multe aspecte importante ale condusului si tocmai ei pica in diverse capcane intinse de sezonul de iarna. Ma gandesc ca atunci cand iti iei o asemenea masina trebuie sa ai un nivel minim de "cultura" automobilistica si un nivel minim de cunostinte in ceea ce inseamna pilotajul auto, nu mai zic ca multi care se vad la volanul unei masini puternice se cred un mic Schumacher neluand in calcul ca intra doua chestii in calcul pentru a fi un bun ansamblu om-masina, pilotul in primul rand si apoi masina.... pacat, mare pacat. Prea putini inteleg ca drumurile publice si soselele din Ro nu sunt Nurburgring... tare mila imi e de masina aia.
Link to comment
Share on other sites

Cares este diferenta intre politia rutiera si politia de siguranta si incredere? :)

 

De fapt ce inseamna politia de siguranta si incredere>? :)

177929[/snapback]

 

Cred ca se referea la faptul ca probabil era un echipaj cu Passat (pe care scrie Politia Rutiera) si inca un echipaj cu Logan de la vreo Circa din apropiere, care are inscris pe laterale 'Siguranta si Incredere' :).

 

Despre masina: imi pare rau de ea.

Despre sofer: nu prea :blink:

Link to comment
Share on other sites

Diferenta dintre masinile de politie este ca pe cele de la circulatie, indiferent de marca, (predilectie VW) scrie pe lateral, fata si spate "politia rutiera". De asemenea, pe aripa spate dreapta este scris in ordine nr serviciului (I, 2 sau 3), urmat de nr de sector si nr de ordine al auto respectiv. La masinile de politie apartinand sectiilor de politie teritoriale, in acelasi loc apare scris cifra coresp sectorului, sectia de politie resp si nr auto. "Siguranta si incredere" este scris cam pe toate ... slogan ...

sper sa nu ma fii inselat :blink:

Edited by just*rzv
Link to comment
Share on other sites

masina era unchiului meu  o luase la combinatie cu un A8  masina avea motor nou tipu de a avut o inainte l a spart acum nu stiu cine era cu ea oricum era tot cineva de prin valcea cu ea pacat de masina

180774[/snapback]

da asa este motorul era nou ,cel vechi a luat foc la o liniuta cu alt m3,vedeti ce inseamna banii nemuncciti :) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.