Jump to content

Dacia Logan - FACELIFT


MuadDib

Recommended Posts

Nu imi aduc aminte sa fi vazut pe aici stirea asta, deci, enjoy:

 

http://www.promotor.ro/noutati-stiri/galer...-2450329#images

 

Aveti mai multe detalii cu ceea ce s-a schimbat? Eu unul, cel putin de manerul ala de la usa imi pare bine. Mare porcarie ala vechi... (taxiurile din Sinaia sunt majoritare Loganuri :twoup: )

post-644-1209995420_thumb.jpg

post-644-1209995425_thumb.jpg

post-644-1209995429_thumb.jpg

post-644-1209995437_thumb.jpg

post-644-1209995441_thumb.jpg

post-644-1209995446_thumb.jpg

post-644-1209995456_thumb.jpg

post-644-1209995466_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

A 5-a poza e cu logan M? ca n-are proiectoare :twoup:

 

Ontopic: arata mai bine dar ma intreb daca au schimbat si altceva in afara de design...

 

le: acum am vazut ca in spate are placute reflectorizante jos de tot ca la E60

Edited by mihaig
Link to comment
Share on other sites

oricum vor exista cel putin 3-4 variante la Logan reloaded ...In loc sa faca o masina mai serioasa la clasa limo ..o bibilesc pe asta veche ..

Ai mare dreptate....carpesc un jgheab in loc sa faca altu :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
am eu monitorul murdar, sau in poza cu portiera, pe prag scrie, din fabrica, "tuning"? :D :twoup:

 

 

:twoup: da frate, fix asa scrie :D

Link to comment
Share on other sites

am eu monitorul murdar, sau in poza cu portiera, pe prag scrie, din fabrica, "tuning"? :twoup: :twoup:

 

scrie tuning, dar nu e din fabrica (se vede o dacia 1310 prin geam, deci e pe persoana fizica deja :D)

Link to comment
Share on other sites

Ma repet.... E Urata RAU DE TOT !!!

 

Inca putin si poate concura ca design cu Fiat Multipla... Nu mai e mult... Am un viiiiiiss... O dacie urata raaaaauuu etc... ( Martin Luther King.. ??? .... nu cred dar ar fi fost posibil... )

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca proiectantul a luat in seama prea mult frumusetea masinii. A contat doar utilitatea. Au luat un frigider si au construit o masina in jurul lui.

Nu trebuie sa ai asteptari prea mari de la logan, altfel vei fi dezamagit. S-a dorit a fi doar o masina practica si functionala la un pret rezonabil. Parerea mea e ca si-a atins aceste obiective.

Doar nu crezi ca-si ia cineva logan pentru liniile lui frumoase si aspectul agil si totodata agresiv :twoup: !

Link to comment
Share on other sites

Nu.....pt motorizarea de top 1.6 16v si 16% in oras :twoup:

 

 

LE: Dar din moment ce iei o asemenea masina nu te gandesti la consum....ci doar la placerea de a conduce si a sta in scaunele de paie.

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

Doar nu crezi ca-si ia cineva logan pentru liniile lui frumoase si aspectul agil si totodata agresiv :twoup: !

 

 

 

Ba ma tem ca n-ai dreptate.... Tu n-ai vazut Loganuri tunate? Tu de ce crezi ca si-au luat baietii aia Loganuri ? Pt utilitate ? Nu, pt ca poate sa fie practica si fara sa fie tunata... Si-au luat Logan pt potentialul formelor... ( O explicatie care cred ca e foarte logica.... :twoup: )

Link to comment
Share on other sites

Hamm nu stiu sigur insa am o cunostinta care a prins pe taxi Chevrolet Aveo parca si il omora cu 15-16% consum. Solenta care am condus-o acum cativa ani la o firma lua cam 9-10 in oras 1.4MPI deci ma astept sa ia mai mult un logan 1.6 16v.... Cielo ia 12% de ex. Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.