Jump to content

Micul meu BMW


IonutzMFF

Recommended Posts

Deci sa prezint masina ...BMW 325ci , an 2002 , 140.000 km ...ce am modificat la ea . Evacuare completa cap coada diametrul de 65 mm , toba spate Japan style (vine schimbata zilele astea cu una stil DTM) , suspensie sport , ambreiaj sport , filtru aer conic ...cam atat .In jur de 200 caluti ...este suficient . La exterior , Bara fata / spate M3 , jante Dotz Muggelo 17'' ....cam atat . Intentionez sa vand masina , imi doresc un M3 , e visul meu . Starea tehnica a masini este buna , vopseaua trebuie doar retusata in unele locuri :twoup: ..eu sunt fan BMW ..asa cum zicea un prieten ..'' Pentru mine exista BMW si restul masinilor'' ...e adevarat si in cazul meu .

post-12487-1216077918_thumb.jpg

post-12487-1216077926_thumb.jpg

post-12487-1216077938_thumb.jpg

post-12487-1216077946_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poza e de la niste liniute pe care eu le'am organizat si masina mea era in spatele cortului ....pe ea am pus Cupele si medaliile .....nu am participat ..Uitati'va bine ca se vad ....Vreau sa o prezint prima data si topicul sa nu fie mutat ...Voi face un topic separat pentru vanzare :twoup: ...informativ pretul e 12.500
Link to comment
Share on other sites

Poza e de la niste liniute pe care eu le'am organizat si masina mea era in spatele cortului ....pe ea am pus Cupele si medaliile .....nu am participat ..Uitati'va bine ca se vad ....Vreau sa o prezint prima data si topicul sa nu fie mutat ...Voi face un topic separat pentru vanzare :twoup: ...informativ pretul e 12.500

 

MiÂşto maÂşina... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

grupa E au pus'o amicii mei doar asa la mistho .... :twoup:) oricum nu aveam timp sa particip si masina nu era in forma de participare ...toti ceilalti avea benzina cu cifra octanica marita , booster , jante mai mici ...eu jante pe 17'' , originale aveam pe 16'' ...trebuia sa schimb bujiile etc ..deci mici detalii
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost adusa din Ungaria , era al unui amic de'al meu , era scris 320ci ....cand am dus'o la un workshop specializat in BMW din ungaria , au facut ceva masuratori etc si mi'au spus ca nu e 320ci ci 325ci .....deci se mai intampla la RAR , ca si la pasapoarte ...la un amic la sex ia trecut F in loc de M :twoup:)) si radeau cei de la vama cand ieseam din tara
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost adusa din Ungaria , era al unui amic de'al meu , era scris 320ci ....cand am dus'o la un workshop specializat in BMW din ungaria , au facut ceva masuratori etc si mi'au spus ca nu e 320ci ci 325ci .....deci se mai intampla la RAR , ca si la pasapoarte ...la un amic la sex ia trecut F in loc de M :twoup:)) si radeau cei de la vama cand ieseam din tara

 

Daca era 320 ci (cu emblema din fabrica) gresisera cei de la bmw? Sau nu avea emblema din fabrica si era pusa ulterior?

Edited by Christian10
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost adusa din Ungaria , era al unui amic de'al meu , era scris 320ci ....cand am dus'o la un workshop specializat in BMW din ungaria , au facut ceva masuratori etc si mi'au spus ca nu e 320ci ci 325ci .....deci se mai intampla la RAR , ca si la pasapoarte ...la un amic la sex ia trecut F in loc de M :twoup: )) si radeau cei de la vama cand ieseam din tara

 

In talon ce scria? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.