Jump to content

E36 ! cate avem printre noi!


Lari

Recommended Posts

Daca ati putea pune si poze cu E36 din an 90-95 ar fi super.... sunt curos cati din utlizatorii acestui forum detin o astfel de masina. Chiar si cu modificari, schimbari, tunning daca ati adaugat .... Preturile masinilor dak e achizitionata recent ...

Sper ca nu mai sunt topicuri asemanatoare destinat special E36!

Sper sa fie un topic interesant si userii sa posteze si poze mai ales cu bijuteriile lor :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 786
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din pacate E36 incepe sa se imputineze! :twoup:

 

A mea o vezi in avatar... momentan.

E 318i cu motor M40 din decembrie 1991.

Am ganduri mari cu ea!

Momentan am vopsit-o, tapiteria o sa fie din piele alba, vreau sa-i pun comenzi pe volan si apoi, nu stiu cand, vreo cateva camere minuscule pentru supraveghere video 24h/24!

Edited by SlowDeath
Link to comment
Share on other sites

Din pacate E36 incepe sa se imputineze! :twoup:

 

 

A mea o vezi in avatar... momentan.

E 318i cu motor M40 din decembrie 1991.

Am ganduri mari cu ea!

Momentan am vopsit-o, tapiteria o sa fie din piele alba, vreau sa-i pun comenzi pe volan si apoi, nu stiu cand, vreo cateva camere minuscule pentru supraveghere video 24h/24!

 

Unde????????? La noi in tara ? Sau in "afara" ?

 

 

Man sa fim seriosi.

Edited by wind-3er
Link to comment
Share on other sites

sunt si "capsunari" de aia..deja se termina augusutul si scapam si de ei si de toata nebunia pe care o fac prin orase...nu ai loc de ei... eu inca nu m am decis .... dar 80% tind spre un 318 I sau IS din 93/94.... am vazut azi unul pe mobile de m-am indragostit de el... Si prin oras cand ma plimb numai dupa ele ma uit... parca sunt obsedat... :twoup:

alexutzu dar tu ce masina ai?

Link to comment
Share on other sites

:twoup: va pare rau ca vor fi din ce in ce mai multe?

E normal, de ce sa dam banii pe un matiz sau nu stiu ce alta masina forjata aici in tara.... De ce sa le facem aia mare celor din targuri care isi pun la masini de genu 1000$ capac....

Eu zic ca la banii astia e cea mai buna alegere ... Voi ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

:twoup: va pare rau ca vor fi din ce in ce mai multe?

E normal, de ce sa dam banii pe un matiz sau nu stiu ce alta masina forjata aici in tara.... De ce sa le facem aia mare celor din targuri care isi pun la masini de genu 1000$ capac....

Eu zic ca la banii astia e cea mai buna alegere ... Voi ce ziceti?

 

Pai e pacat ca sunt din ce in ce mai multe in stare foarte proasta si tiganite, aia e problema.

Link to comment
Share on other sites

Da. :twoup:

 

De fiecare data cand vad un E36 in trafic e clar ca soferul e la tricou de piele, asculta manele cu geamul deschis si merge incet si prost, nu da prioritate, etc.

 

Si azi am vazut vreo 3 exact asa...

 

Intotdeauna sunt E36-uri sedan cu urmatoarele optiuni: parbriz spart, toba sparta sau sport, lovit pe toate partile si numere de Bulgaria..

Link to comment
Share on other sites

aici ai dreptate :D am vazut un e36 316 adus de la bulgari :D) si am mai vazut si un 320 adus din germania :D adevarul ca mai bine bat drumul pana la nemti decat sa ma duc la bulgari sa imi iau o masina :)) in concluzie :P 316 era o cazatura ;) alergata si leshinata iar 320-ul era o bijuterie cum era intretinuta ..... fara masini de la bulgari ca va luati mari tepe :P :twoup: :twoup: cum zicea si ciupanezu :P parbrize sparte tobe etc mai nou si folii neautorizate puse in spatele blocului Edited by CostiX
Link to comment
Share on other sites

Of topic ...Va onorez si eu cu prezenta pentru prima data :twoup: pe site...si tot odata tin sa va salut.

 

 

Detin si eu un BMW E36 Compact 316i 1994 si sant chiar multumit pentru ca nu sant asa multe ca,coupe sau limuzine:D.

 

 

Poze inca nu am dar o sa pun dupa ce ii fac :twoup: .

 

Nu sant capsunar :D si nu imi (place) manelele.

Link to comment
Share on other sites

bine ai venit printre noi dollo. Si eu sunt nou :twoup: si ma bucur ca te-ai alaturat noua!

Masina ta are tractiune pe lant ? E euro 2? ...vreau sa aud raspunsurile astea din ...."tastatura" ta deoarece toata lumea zice ba una, ba alta... E adusa recent?

Link to comment
Share on other sites

bine ai venit printre noi dollo. Si eu sunt nou :twoup: si ma bucur ca te-ai alaturat noua!

Masina ta are tractiune pe lant ? E euro 2? ...vreau sa aud raspunsurile astea din ...."tastatura" ta deoarece toata lumea zice ba una, ba alta... E adusa recent?

 

 

 

Da are transmisia pe lant ...de euro ce sa zic ...astept actele de la Bucuresti si va pot spune sigur ce a iesit pentru ca la RAR a iesit EURO 2 ...In luna MAi am aduso din Germania.

Link to comment
Share on other sites

am si eu un e 36 din 95 316 i , sunt super multumit de el cu toate ca are reali 350 mii km fata de cei 190 de care mi-a zis neamtul ca-i are. eu sunt fan bmw de cand ma stiu am si lucrat pe la ei si am avut ocazia sa ma dau cam cu toate modelele si va spun ca oricati bani as avea prima masina pe care mi-as lua-o tot bmw ar fi.cat despre capsunarii astia manelari care isi iau si ei pisici doar sa para shucari la ei in card , i-as impusca pe toti , daca ii intrebi ce inseamna emblema s-ar uita ca prostii la tine. dar asta e .... cum zice si slowdeath (bravo frate ca tii la masina ta) as vrea sa-i aduc si eu multe modificari , aer piele geamuri spate scaune electrice si incalzite chiar pana la schimbarea motorului , sunt multumit de cei 105 caluti dar 2000cmc 150cp , 6 in linie parca suna mai bine.

post-12054-1218677298_thumb.jpg

post-12054-1218678473_thumb.jpg

Edited by trink
Link to comment
Share on other sites

trink, frumos pisoiul tau alb! :twoup:

 

Si ca sa revin la ce am spus... ideea era ca incep sa fie foarte putine cele care arata bine.

Intr-adevar incep sa fie mai multe, dar aduse pentru dezmembrari sau pentru manele!

Edited by SlowDeath
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.