Jump to content

Vand E90 325i


Changing

Recommended Posts

Vand 325i e90 an 2005 luna octombrie. Ca dotari are asa: cutie automata, trapa, piele,6 airbag-uri, proiectoare ceata,parbriz climatic, senzori de ploaie, senzori de lumini, clima automata, scaune incalzite, senzori de parcare fata-spate, faruri adaptive bi-xenon, oglinzi electrice incalzite si heliomate (toate 3), pilot automat,carkit parrot, pachet lumini, cotiera dubla, cd business, intrare aux pt ipod, jante pe 16 originale bmw cu cauciucuri noi de iarna, jante pe 17 tip M, originale bmw cu cauciucuri de vara, folie pe spate autorizata rar 3M. Are 68600 km si pretul pe care il vreau eu este de 17.400E. Nu ma intereseaza nici un fel de variante.

Pozele maine ca azi nu am. A fost un topic unde mi-am prezentat masina, dar nu il mai gasesc.

Edited by Changing
Link to comment
Share on other sites

Ca sa evit discutiile gen care este ultimul pret stabilesc pretul final nediscutabil la 15000 euro. Eu chiar vreau sa vand masina asta nu sa sondez piata. Motivul vanzarii il reprezinta achizitionarea unui Cayenne Turbo sau Turbo S. Asta ca sa mai lamuresc inca un punct. Edited by Changing
Link to comment
Share on other sites

Poze noi

Superba masina, mai ales motorul si steptronic`ul . Daca aveam mai multi bani te scapam de ea. :)

Bafta la vanzare!

Anunta`ne si pe noi dupa ce ai dat`o care a fost pretul. ms

 

LATER Edit: Apropo dc Cayenne si nu X5 modelul nou ? (au 2 prieteni x5 :lol: si e doar o simpla curiozitate) :)

Edited by filip099
Link to comment
Share on other sites

X5 modelul nou am avut. Si crede-ma ca nu se compara cu monstrul de sub capota lui Cayenne turbo S: 4.5 v8 bi-turbo 521 cp.

 

:)

 

:lol: te cred ca Turbo S`ul are o bestie sub capota dar de motorul asta ce parere ai? http://www2.autovit.ro/vs2cautaauto.php?su...+Cauta+!+++ :)

Oricum Porsche e putin peste bmw ca "brand", dar nu departe! :)

Edited by filip099
Link to comment
Share on other sites

X5-ul pe care l-am avut tot la 0 km l-am luat. Si am avut noroc ca la un pret de aprox 65.000 euro sa nu pierd decat 3000 de euro. Iti dai seama ce gaura s-ar forma in buget in cazul in care as lua un x5M. Am zis ca nu mai iau masina noua niciodata. Iar la banii aia imi iau un Cayenne si imi mai iau si un M second. Oricare ar fi. Asa ca trebuie sa ma multumesc cu Turbo S. :)
Link to comment
Share on other sites

daca-ti iei sh suna tu lumea cu cayenne turbo/turbo s care iti plac ca e foamea la fel de mare si la posesorii de porsche, adica poti sa-ti evaluezi intr-un pret bun masina ta si sa mai dai o diferenta acceptabila.

si... daca stau sa ma gandesc acelasi lucru poti sa-l faci si cu reprezentanta, ca la ei foamea e si mai mare :) nu are sens sa te complici tu sa vinzi masina.

Link to comment
Share on other sites

Pe autovit sunt doar doua Turbo S la aprox 100.000 euro fiecare. Doar nu am innebunit. Pana una alta daca vrea cineva sa vada masina sa vina maine si poimaine in targ. E deja acolo, am dus-o de azi. Edited by Changing
Link to comment
Share on other sites

salut

o intrebare scurt ...ce se afla in cutia care este prinsa de plafonul portbagajului (poza 11)?? eu nu am asha ceva si tot e90 conduc...cred ca ala de la care l-am luat a folosit-o pt cusca de caini ca nu stiu de ce naiba a dat-o jos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.