Jump to content

vand jante 18


Recommended Posts

Vand jante originale bmw cu urmatoarele caracteristici :

ET 35 si 8J toate 4

diametru 18

am si cauciucuri 2 nankang 225/40/18, 2 cooper 225/40 /18

pret jante 350 euro

pret 2 cauciucuri 100 euro...daca se dau separat

pret jante si 2 cauciucuri 400 euro

pret jante si 4 cauciucuri 450 euro...

nu pot face upload la poze....cred ca le pun pe farcebook :) ..poate ma indruma cineva cum sa procedez...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Vand jante originale bmw cu urmatoarele caracteristici :

ET 35 si 8J toate 4

diametru 18

am si cauciucuri 2 nankang 225/40/18, 2 cooper 225/40 /18

pret jante 350 euro

pret 2 cauciucuri 100 euro...daca se dau separat

pret jante si 2 cauciucuri 400 euro

pret jante si 4 cauciucuri 450 euro...

nu pot face upload la poze....cred ca le pun pe farcebook :) ..poate ma indruma cineva cum sa procedez...

cati km ai facut cu nankang-urile astea? ce parere ai despre ele ca si utilizator? m-ar interesa si pe mine sa cumpar, am vazut ca pretul e foarte bun la ele...

Link to comment
Share on other sites

cati km ai facut cu nankang-urile astea? ce parere ai despre ele ca si utilizator? m-ar interesa si pe mine sa cumpar, am vazut ca pretul e foarte bun la ele...

[/quote

despre cati km au cauciucurile din poza nu stiu sa-ti spun deoarece eu le-am luat cu jantele din poza si doar am constatat si eu ca sunt ok....eu am niste jante pe 19 pe care am pus tot nankang deoarece am inteles de la multi colegi de forum ca sunt ok si intradevar pana acum n-am avut probleme ....eu mi-am luat de curand alte jante (breyton magic racing) pe care trebuie sa pun minim 235/40 /18 deoarece au 9,5 J pentru fata si 265/35/18 pentru spate......din acest motiv n-am ce face cu 225/40/18...cel mai bine le vezi ca sa-ti poti face o impresie exacta...pretul este unul corect cred si nu este discutabil

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoase jantele.Bafta multa la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.