Jump to content

vand E46 320D NFL


Micutzu™

Recommended Posts

Vand BMW e46 320d nFL.

An fabricatie: 1999.

Capacitate cilindrica: 1951 cmc.

Putere: 136 CP.

Km: 191000.

 

Masina are ca dotari geamuri electrice fata + spate si blocaj pentru copii, climatronic, volan piele reglabil,scaune reglabile pe 3 directii,cotiera, pre-incalzitor motor Webasto,4 chei, oglinzi electrice incalzite heliomate,proiectoare ceata , ABS , ASC, BC, folie autorizata geamuri, Inchidere centralizata(inchidere/deschidere geamuri din cheie), stopuri si semnalizari albe, follow me home. Are aproximativ 191.000 de km reali verificabili , motorul e in toate mintile lui, sunt al doilea proprietar al masinii si primul din Romania, masina fiind inmatriculata la noi in tara in martie anul trecut. Am schimbat la ea bratul pe stanga, au fost facute la timp reviziile cu ulei + filtre,uleiul in grup + cardan,termostat apa, bieletele antiruliu, amortizoare spate si macaralele de la geamurile din fata.

Minusuri la ea :aripa fata pe partea stanga e "stearsa" ( mi-a atins-o un prost/ o proasta in parcare si a fugit), o bieleta de directie pe partea stanga ( preferabil si pe cea din dreapta), trebuie facuta geometria rotilor , de schimbat parbrizul ca are o fisura cam urata si de facut asigurare.

Motivul vanzarii : mi-am deshis o mica afacere, am luat un T4 cu care transport marfa pentru ce imi trebuie si efectiv nu mai circul cu masina. Este prima mea masina, de suflet si decat sa stea sa se deprecieze in fata blocului , mai degraba o vand si o ia un pasionat care sa o ingrijeasca la randul lui!

 

Pretul e 6200 negociabil,dar in limita bunului simt.

Date de contact : Nr de tel 0741.153.123, Razvan

 

post-15914-1267560053_thumb.jpg post-15914-1267559796_thumb.jpg post-15914-1267560060_thumb.jpg post-15914-1267560126_thumb.jpg

 

P.S Scuzati ca nu e curata masina, dar nu are decat 4 zile de cand a fost la spalatorie si deja e varza

Edited by Micutzu™
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.