Jump to content

vand e46 320d an 2002


07dny

Recommended Posts

Pret:

8900euro negociabil!

 

Caroserie:

Berlina.

 

Informatii:

Fabricatie: 2002, km 240.000. reali, Transmisie: manuala, Putere 150CP (110kW). Cilindree: 2000cm, Euro: 3. Diesel, Numar de usi : 4/5, Tara de origine: Germania, Tara inmatricularii: Romania.

 

Dotari de serie :

ABS, geamuri electrice fata, oglinzi: electrice, incalzite, heliomate, oglinda interioara cu senzor antiorbire, climatronic, 6 airbag-uri, cotiera fata+spate+sac sky, senzori ploaie, senzori lumina, senzori parcare; xenon oem cu sistem de spalat faruri; pilot automat ; pachet lumini interior si exterior, jante aliaj, controlul tractiunii, inchidere centralizata, computer bord.

 

Dotari aditionale :

Jante pe 17 Threeface noi (garantie).

Anvelope 225/45/17 Firenza noi(garantie).

Jante de iarna pe 16 originale bmw .

Anvelope iarna 205/55/16 Dunlop uzate 20%.

Arcuri sport marca Eibach Pro-kit.

Folie spate 5% transparenta (omologata) si fata 20% transparenta (neomologata).

Angel eyes ccfl cu striatii de culoare alba.

Semnale fata si lucasuri albe.

Stopuri pe led fumuriu look.

Bara fata m-tehnik II cu proiectoare si canale M de racire frane.

Eleron M3.

Bandouri si manere vopsite in culoarea masinii.

Volan M.

Schimbator de M din piele si titan.

Husele de la schimbator si frana de mana noi

Scaune sport.

Inele bord model titan look.

Navigatie marca Dynavin cu radio/dvd/mp3/tv/camera masalier/sd/navigatie eur+ro/telefon. (garantie).

Statie Pioneer si subwoofer JBL, cu buton on/off.

 

Piese schimbate recent :

Garniturile exterioare si interioare de la usi sunt cumparate de noi in toamna. pt a fi liniste deplina in masina.

Revizia de ulei +toate filtrele+placute fata/spate+lichid frana+filtru epurator acum 5000km..

 

Descriere masina:

Adusa in tara in 2006 de un prieten la 106000km. Cumparata de mine in 2007 la 155000. Al 2-lea propietar in tara. Motorul merge perfect.

Nu bate nimic pe masina.

Am facturi in valoare de 6000 de euro cu tot ce am bagat in masina din 2007, si inca 1000euro la care nu pod dovedii cu facturi. Pe unele facturi apar km masinii din datele respective, inclusiv la reprezentanta bmw Cta.

Revizii facute la 10000km.

Masina de nefumator si nici nu s-a fumat in ea.

In luma mai i-am curatat interiorul profesional.

Tinuta in garaj de cand se afla la mine.

Are fir tras prin plafon pentru detectorul de radar, chiar langa oglinga sus.

Defecte :

Bara din spate este atinsa in stanga jos, langa toba pe o distanta de 5 cm.

Doar 2 chei, una diamant si una de service.

 

Important :

In pozele de mai jos masina nu avea arcurile sport montate…am atasat si o poza cu arcurile montate pentru a se vedea cat de cobarata e masina acum. ‘‘este poza unde este pietris pe jos’’!

 

Accept orice test, se poate vedea in Constanta.

Accept schimb cu e90 320d, doar automat!

Tel 0763701521 Daniel

 

Imi cer scuze pentru calitatea pozelor!

post-30725-1284514627_thumb.jpg

post-30725-1284514634_thumb.jpg

post-30725-1284514640_thumb.jpg

post-30725-1284514647_thumb.jpg

post-30725-1284514656_thumb.jpg

post-30725-1284514664_thumb.jpg

post-30725-1284514669_thumb.jpg

post-30725-1284514714_thumb.jpg

post-30725-1284514944_thumb.jpg

Edited by 07dny
Link to comment
Share on other sites

foarte misto masina. o stiu de cand era stock, o vedeam des prin oras. Ai adus multe imbunatatiri.

Spor la vanzare !

multumesc mult! am incercat sa o fac exact pe gustul meu.

 

4EST in carte este trecuta verde, dar nu e nici pe aproape asa ceva!

Link to comment
Share on other sites

si totusi in ce ai investit 7000 E ?

nu am carte service.....dar pot arata pe baza facturilor tot ce am schimbat sau am facut la masina in acesti 3 ani de cand este la mine. Banii respectivi reprezinta:consumabile, piese de schimb, vopsit unele elemente de caroserie din cauza micilor zgarieturi, bani dati din prostia celor de la reprezentanta Bavaria C-ta, in muzica, jante de vara si iarna " ofer cadou si al treilea rand de jante, cele cu care am cumparat masina, sunt de e39", anvelope iarna/vara, scaunele sport, navigatie, bara m-tehnik II, stopuri led, chedere usi, baterie, parbriz.....etc. din toamna si pana acum am investit 3500euro ofer facturi!

Edited by 07dny
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa si se vede ca a fost intretinuta,pretul este ok,multa bafta la vanzare ! :twoup:

Vrei sa treci la e90?

da...vreau e90 pentru ca seria 3 mi se potriveste perfect la varsta si nevoile mele.....dar il vreau automat. multumesc pentru complimente!

Link to comment
Share on other sites

Bv, l-ai dat repede! Apropo, eu sunt cel care am cumparat becul cu xenon D1S de la tine.

Cat ai luat pe masina?

Si mai ai vreun set de jante?

salut iulian......stiu cine esti....am dat-o cu 8300 dar fara jantele si cauciucurile de iarna,care le-am estimat la 400 de euro si am zis ca le vand separat. am avut noroc....duminica la 1 a aparut pe autovit (scuze daca se considera ca ii fac reclama) anuntul si la ora 2 a plecat tipul din buzau spre constanta sa o vada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.