Jump to content

Vand Jante Aliaj Originale Bmw 16" +cauciucuri Michelin Primacy Vara


Recommended Posts

Vand set de 4 jante aliaj originale, pe 16"+anvelope Pilot Primacy vara, rulate foarte putin, cam 5 000 km.

Toate 4 sunt in stare excelenta, nu sunt zgariate. Ele sunt de e90, dar merg si pe e46. Pretul jantelor la reprezentanta este de aproximativ 900 euro.(fara cauciucuri)

 

Pret 570 euro negociabil.

post-41460-1294439273_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Multumesc ca mi-ati inchis topic-ul cu piese si consumabile, cel vechi, asa cum am cerut. Dar nu inteleg de ce mi-ati sters topic-ul nou, adica cel vechi formatat cum trebuie, ca sa se inteleaga. E drept ca aparea de doua ori, dar aparea de doua ori fiindca prima data cand i-am dat post mi-a dat eroare, asa ca i-am dat din nou post si asa s-a ajuns aici. Puteati sa stergeti unul din cele doua identice si ramanea valabil celalalt. Asa acum, nu mai poate nimeni sa dea reply la cel care a ramas. Acum nu mai vand nimic weekendul asta.
Link to comment
Share on other sites

Asa acum, nu mai poate nimeni sa dea reply la cel care a ramas.

Acum nu mai vand nimic weekendul asta.

de ce te plangi....auzi ce scrie aici la regulamentul de mica publicitate:

''Postarea de anunturi la sectiunea Mica Publicitate este un privilegiu, nicidecum un drept'' :twoup:

...si inca ceva,pe cine crezi ca intereseaza ca jantele alea sunt 900 de euro la reprezentanta ? sau 2000 ? sau oricat ?

succes

Link to comment
Share on other sites

"...si inca ceva,pe cine crezi ca intereseaza ca jantele alea sunt 900 de euro la reprezentanta ? sau 2000 ? sau oricat?"

pe cine e interesat de jante. U cand cumperi ceva SH nu te intereseaza pretul produsului nou? U la ce te raportezi ? La jante SH alte modele? Si cu alte preturi. Iar legat de topic-ul acela inchis, mi s-ar parea ok ca moderatorii sa tine cont si de sugestiile user-ilor, daca ele nu sunt de rea credinta si pot facilita intelegerea topic-urilor.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.