Jump to content

wolf20

Members
  • Posts

    1019
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

wolf20 last won the day on May 17

wolf20 had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    B

Previous Fields

  • Masina
    F20/f10/ford connect

Recent Profile Visitors

2725 profile views

wolf20's Achievements

  1. Pai o pui pe manual si schimbi numai la 4k..care e problema?
  2. Pff…115..da’ a mers ceva ,nu s a jucat..
  3. https://www.bmwblog.com/2020/09/02/how-bmw-twin-power-works/ twin turbo technology employs two turbochargers that are placed one next to the other (“twin”) biturbo employs 2 turbochargers as well, yet they are located one on each side of the cylinder bank (typical for V8 engines) BMW TwinPower Turbo is relying on a single turbocharger with two scrolls BMW TwinTurbo Power (yes, this one exists too) relies on two turbochargers TwinPower Turbo is not the same as TwinTurbo Power, so don’t mix them up
  4. Bani aruncati,dupa 2 luni e la fel..m am saturat de revopsit si schimbat parbrize,asta e situatia,n ai ce face. ”pristine” e doar daca o tii inchisa in garaj cu prelata pe ea si ii faci 2 poze pe an,sa te dai mare
  5. Protecția aia e doar cu numele. Daca nu ești atent ,tot le belesti.
  6. Strazile si trotuarele sunt ale statului,mai era un idiot p aici care reclamase la primarie ridicarea epavei de pe strada.. Peste gard,poti s o tii si 50 de ani,sau s o ingropi,nu e nici o problema.
  7. Pe roșu e nasol, trebuie service, pe forum nu rezolvi nimic
  8. Senzorul se aprinde pe galben. Pompa sau linia de vilbrochen pe roșu.
  9. 1400 e doar modulul,firele si restul sunt alta treaba C. AAG control unit
  10. Mă nebunule,ai “specificat” aiurea,că pe aici nu mai are nimeni e46…caută pe olx la dezmembrari Sau pe ebay.
  11. Nu ti face.Te intreaba inainte daca ai umblat acolo,daca nu e “din fabrica” nu se ating de ea…oricum isi dau seama si te mai faci si de cacao daca ii minti. La f10 pusesem video in motion ( pt. nepoate,sa se uite la desene animate) si la update s a sters( in Baneasa,la bmw).Mi a explicat la sfarsit,ca se putea praji navigația dar am avut noroc
  12. “Relaxat “ = morcovu cu tot cu frunze 7% + factura de curent cred ca e aproximativ un consum de 15%(in realitate) dar bineinteles ca nu e adevarat
  13. Ce cretina ferească Dumnezeu
  14. Daca ma apuc sa caut poze cu pirelli din 1900,cred ca se blocheaza forumu Aia faceau gume cand hancuc se juca cu ea in nisip Asta asa,ca termen de comparatie, de fapt sunt 100 de ani diferenta,,sa fim seriosi
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.