Jump to content

Cumpar diverse piese BMW


Recommended Posts

Cumpar diverse piese bmw,in special pentru e36 ! piesele le adug in functie de necesitate,si voi posta reply-uri cu piesele necesare ! Momentan caut :

 

Trapa manuala/electrica e36sedan

panou control aer(nu ac) e36compact

senzor obc e36

proiectoare e39 facelift 2001

cric/cui(acela de tras) e36

 

Tin sa precizez ca e de preferat din zona (bucuresti-ilfov-ploiesti) ca sa vad/testez produsul inainte de al plati ! insa pot accepta si oferte din alte parti deci oricum astept oferte !! Multumesc !!

Link to comment
Share on other sites

Cumpar diverse piese bmw,in special pentru e36 ! piesele le adug in functie de necesitate,si voi posta reply-uri cu piesele necesare ! Momentan caut :

 

Trapa manuala/electrica e36sedan

panou control aer(nu ac) e36compact

senzor obc e36

proiectoare e39 facelift 2001

cric/cui(acela de tras) e36

 

Tin sa precizez ca e de preferat din zona (bucuresti-ilfov-ploiesti) ca sa vad/testez produsul inainte de al plati ! insa pot accepta si oferte din alte parti deci oricum astept oferte !! Multumesc !!

carlig remorca e36 sedan - 300 de lei

Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

carlig remorca e36 sedan - 300 de lei

salut,ma refer la cui(nu carlig)!acela care se infileteaza in bara ! scuze pentru neintelegere !cu carligul de remorca nu am ce face,oricum multumesc de oferta

 

 

vreau sa adaug la lista si interior(material textil plafon e36 sedan cu trapa) nu conteaza culoarea doar sa fie in stare cat mai buna ! daca este considerat up sau incalca vro regula rog un administrator/moderator sa stearga acest reply ! scuze in caz de vro greseala ! Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

adaug la lista urmatoarele :

 

-Panou de comanda aer e36 compact(doar panoul din fata,plasticul,nu ansamblul/instalatia)

-nu stiu sigur cum se numesc insa e vorba de acele plastice din spatele scaunelor fata de e36 sedan

-amortizoare capota(acele pistonase hidraulice care tin capota)e36 sedan

Link to comment
Share on other sites

-amortizoare capota(acele pistonase hidraulice care tin capota)e36 sedan....50lei (transport inclus)

mersi insa le-am achizitionat deja ! lista continua fara acestea !!

Link to comment
Share on other sites

Cumpar diverse piese bmw,in special pentru e36 ! piesele le adug in functie de necesitate,si voi posta reply-uri cu piesele necesare ! Momentan caut :

 

Trapa manuala/electrica e36sedan

panou control aer(nu ac) e36compact

senzor obc e36

proiectoare e39 facelift 2001

cric/cui(acela de tras) e36

 

Tin sa precizez ca e de preferat din zona (bucuresti-ilfov-ploiesti) ca sa vad/testez produsul inainte de al plati ! insa pot accepta si oferte din alte parti deci oricum astept oferte !! Multumesc !!

 

trapa electrica cu motoras si buton - 200lei

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

salut! am eu trapa electrica fara motoras, o dau cu 100 ron. Daca esti interesat, da un replay.

salut,ok si cum facem sa o vad/testez inainte? lasa un nr de telefon sau id de mess sa vorbim mai pe larg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.