Jump to content

Noua Serie 3 F30


AlinMotru90

Recommended Posts

Genial forumul asta daca au ajuns baietii sa se certe intre ei pe niste poze. Acum caut sa-mi amintesc, ca eu n-am avut, daca aia mici care faceau colectie de suprize de la gumele Turbo tot asa se spurcau intre ei, pe motiv ca a mea e mai rosie.

 

Dar da :poke: , noua serie 3 e muult mai frumoasa chiar si-asa, in poze, decat vechea generatie. Asta nici nu e greu de dovedit, pentru ca aia veche in 4 usi ramane, totusi, o troaca oribila.

 

PS: ca sa nu fie discutii, banuisc ca intr-un fel sau altul mi-as permite un e90, lol.

Link to comment
Share on other sites

Genial forumul asta daca au ajuns baietii sa se certe intre ei pe niste poze. Acum caut sa-mi amintesc, ca eu n-am avut, daca aia mici care faceau colectie de suprize de la gumele Turbo tot asa se spurcau intre ei, pe motiv ca a mea e mai rosie.

 

Dar da :poke: , noua serie 3 e muult mai frumoasa chiar si-asa, in poze, decat vechea generatie. Asta nici nu e greu de dovedit, pentru ca aia veche in 4 usi ramane, totusi, o troaca oribila.

 

PS: ca sa nu fie discutii, banuisc ca intr-un fel sau altul mi-as permite un e90, lol.

Daca ar fi fost asa, nu s-ar fi vandut in draci, nu ?!

Daca am avea toti aceleasi gusturi, ar exista 1 singur model de masina in toata lumea :rolleyes:

Edited by rain
Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi fost asa, nu s-ar fi vandut in draci, nu ?!

Daca am avea toti aceleasi gusturi, ar exista 1 singur model de masina in toata lumea :rolleyes:

 

S-a vandut pentru ca a vandut numele, nu uratenia sau frumusetea masinii. Woaaau noul serie 3; arata poate nu extraordinar dar e BMW...trebuie luat.

 

La fel si cu F30. Seria 3 nou, asta pe langa ca arata de 10 ori mai bine decat e90 e si BMW. Gata il luam. Doar e BMW nu?

Link to comment
Share on other sites

S-a vandut pentru ca a vandut numele, nu uratenia sau frumusetea masinii. Woaaau noul serie 3; arata poate nu extraordinar dar e BMW...trebuie luat.

 

La fel si cu F30. Seria 3 nou, asta pe langa ca arata de 10 ori mai bine decat e90 e si BMW. Gata il luam. Doar e BMW nu?

Tot bmw este si serie 1,5,7, x-urile samd .... <_<

Link to comment
Share on other sites

@Gearhead,intr-unul din posturile de mai sus ai spsus ca e90 a fost un model cu mult sub asteptari,insa nu ai si argumentat de ce (consider ca este doar parerea ta),in schimb te-ai aprins repede si in loc de argumente ai adresat jigniri,cam asa este si in proverbul cu vulpea .

 

:drinks: ,e90-ul este naspa !

 

S-a vandut pentru ca a vandut numele, nu uratenia sau frumusetea masinii. Woaaau noul serie 3; arata poate nu extraordinar dar e BMW...trebuie luat.

 

La fel si cu F30. Seria 3 nou, asta pe langa ca arata de 10 ori mai bine decat e90 e si BMW. Gata il luam. Doar e BMW nu?

 

In general persoanele care platesc pe o masina cat pe o casa cumpara acea marca/model pt ca raspunde perfect cerintelor,asteptarilor,etc.Cei care cumpara x5 cu 10k euro cu siguranta il cumpara doar pt ca e bemve.

 

Iti zic sigur ca daca traiam in vest nu imi luam x6 si daca aveam par alb nu imi luam bmw.

Link to comment
Share on other sites

aiurea, nu imi place deloc.

 

farurile cu portiunea aia in plus inspre grile in interior, capota scurtata si iesita in relief privita din lateral/profil, exact ca la seria 1 noua, grila din bara fata n-are nici o legatura cu liniile capotei si restul, de fapt n-are legatura cu nimic, iar la interior, care -i treaba cu spatiul ala gigant intre player/cd si restul consolei centrale, in jos?

 

iar navi aia zici ca e un LCD iesit dintr-un DVD 1DIN...

 

in rest, e belea.

 

Foarte bine punctat..

Cred ca te referi la zona aceasta..nici mie nu-mi place de nici un fel..post-28634-0-24225600-1320834020_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

F30 m-paket.

post-48071-0-35759400-1320707187_thumb.jpg

post-48071-0-10906700-1320707217_thumb.jpg

post-48071-0-19065000-1320707260_thumb.jpg

post-48071-0-98048000-1320707277_thumb.jpg

post-48071-0-13457100-1320707299_thumb.jpg

 

dpamne, urat sa vede taiata capota aia...daca era cu totul pan' la grile, era chiar tare, are un look agresiv, gen rechin...dar cu linia aia la 30% :blink:

 

si ptr un M paket, bara aia spate, sfideaza orice retina...difuzorul ala de aer (spoiler) sau cum vreti sa-i spuneti, e aiurea rau, la fel si prostiile alea de ceata...repet, ptr un M paket.

 

ca sa nu mai zic de evacuarea aia (tips), care ma duce cu gandul la niste tipsuri d'alea ieftine puse de taximetristi pe Logan.

Link to comment
Share on other sites

l-am vazut live zilele trecute, initial am crezut ca este seria 5, privindu-l din fata, dupa ce m-am apropiat mi-am dat seama ca este 3-ul, arata mai bine in realitate comparativ cu pozele, asta era chiar parcat langa un seria 5 F10 si am vazut asemenarile destul de bine, ca dimeniunsi este evident mai mare ca E90-ul sau cel putin lasa impresia din cauza formelor....mie mi se pare frumos, oricum este mai placut decat E90 NFL, asta pe care l-am vazut era fara M-pack si chiar si asa arata bine!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.