Jump to content

Noua Serie 3 F30


AlinMotru90

Recommended Posts

nu mi se pare ca seamana cu e46 deloc.stai prima data sa stai intr-una si apoi sa spui ca e peste la toate capitolele

 

totusi este normal sa fie peste, e urmasul :)

 

La interior cu siguranta si indiscutabil este peste E90, aspect exterior peste E90, motorizari peste E90. Eu nu pot sa inghit bordul E90-ului fara navi... este prea gol. :faceless: Si oricum noile generatii de BMW-uri aparute (X3, seria 5, seria 1, seria 6 si seria 3) au niste interioare foarte frumoase, mult mai frumoase si mai calitative decat cele vechi, ceea ce mi se pare si normal. :)

Link to comment
Share on other sites

ma refeream la partea cum ca e46 a adus cel mai mare profit, sau si aia era doar o parere? relatata totusi ca un fapt

 

Nu stiu daca a adus cel mai mare profit, insa cu siguranta a fost cel mai bine vandut model BMW din toate timpurile, cu o cifra de 3.266.885 de unitati vandute in cei 9 ani de productie. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Cel mai.. Cel mai.... Etc. cu ce ma incalzeste ca e cel mai cel in nush ce. Astea sunt chestii sa areti altora ce mare esti ca ai nush ce masina.Eu cumpar doar ce imi place indiferent ce zic magazinele de specialitate.Cati aveti si e46 si e90? Cine le-a avut pe amnadoua nu prea zice ca e90 e asa dezastru.Le am pe amandoua, imi place mai mult e90.
Link to comment
Share on other sites

ma refeream la partea cum ca e46 a adus cel mai mare profit, sau si aia era doar o parere? relatata totusi ca un fapt

Eu ma refeream ca era o parere personala la partea cum ca F30, va fi ca si E46, modelul ce a adus cel mai mare profit la BMW.

 

E46 a adus cel mai mare profit la BMW, intr-adevar. Vazusem pe internet o statistica si se vorbea despre asta si chiar asa era.

Link to comment
Share on other sites

Per ansamblu mi se pare o masina reusita , interiorul putin ciudat dar in mare cred ca e o chestie de obisnuinta. Oricum la interior , nici E90-ul nu e cine stie ce. E46 are un interior mult mai reusit , dar cu toate astea e90 e un pas inainte. Acelasi lucru il cred si in cazul asta.
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca a adus cel mai mare profit, insa cu siguranta a fost cel mai bine vandut model BMW din toate timpurile, cu o cifra de 3.266.885 de unitati vandute in cei 9 ani de productie. :thumbsup:

Dar e36 cate s-au fabricat ?

 

F30 = ursul zilelor noastre,cu astfel de masini vor face burn si drift copii nostrii!!!

Ca bine zici , cu eleroane imense , cu aripile spate taiate , indoite pe toate partile :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

va dati seama ca peste 15 ani, o sa fie o vechitura si plin autovit-ul, de f30-uri la preturi de genul cum se vand acum e46 non facelift ? :logik: god...

 

taman bine ca face fi-miu 18 ani cam pe atunci, si vorba lu' "made in china", o sa-i cumpar unu' cu banii de alocatie lol :))

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

poze cu F30 335i si 328i

http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=642186

 

Si tu la fel, daca ai invata limba romana.

 

Cu parere de bine te anunt ca folosesc limba engleza zi de zi iar limba romana pentru mine e aproape inutila.

Iar in legatura cu scrisul pe forum, folosesc telefonul, Ipad-ul, scriu gresit cu intentie si fara intentie, nu-ti inteleg frustrarea.

Numai bine iti doresc si ... sa te faci bine (treaba cu frustrarea ) ..............glumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles ce a scris baiatul asta mai sus, poate imi traduceti si mie; din cate am observat zice ca nu le stie cu romana. Vorbeste el ceva acolo, poate ne traduce cineva in romaneste ce vrea sa zica.

 

ramai, mai: poate maine iti rupe gatul cineva, pentru ca frustratii is frustrati. bine, tu n-ai sa intelegi asta, ca vorbesti doar engleza.

Link to comment
Share on other sites

Pai si atunci ce e cu comentul ala?Daca nu raspundeam comentului tampit facut de un frustrat, era liniste si pace. Asa se aduna si alti frustrati, greseala mea. Nu se mai repeta.Mi-a spus mie cineva sa nu ma pun cu prostii ca au mintea odihnita....nu am ascultat :)

 

 

Te rog sa-ti pastrezi comentariile despre tampiti, frustrati sau prosti, doar pentru tine!

Urmatorul derapaj iti aduce 10 zile de vacanta!

Multumesc pt intelegere :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.