Jump to content

Noua Serie 3 F30


AlinMotru90

Recommended Posts

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/41/1815/8878059/2/bmw-seria3-m-1.jpg?width=867&height=550

 

In sfarsit introduc un nou volan, macar pt M-packet, care chiar arata sport. Cel standard de F30/F10 arata graoaznic cu spitele alea groase in zona butoanelor, nu inspira deloc o senzatie sport. Si cred ca potriveste mai mult pt un x5/x6, de la care a si fost preluat initial.

Edited by dvdcore
Link to comment
Share on other sites

mai eu nu prea le deosebesc intre ele.. care e sportline modernline etc.. cred ca de aia au nevoie de placutele alea..

PAcat ca ala gri e doar o interpretare, nu exista inca.. :)

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare despre consumul marit la masina...unde o pot posta? sunt nou pe aici. multumesc

 

Ti-as recomanda mai intai sa folosesti functia SEARCH a forumului. Incearca sa introduci cat mai multe criterii acolo ca sa fii sigur ca gasesti ce doresti. Daca nu gasesti ceea ce doresti poti sa deschizi un subiect nou.

Link to comment
Share on other sites

Din punct de vedere tehnologic da e un pas inainte, din pct de vedere stilistic....hmmmmm nu sunt convins ca asa e. Cred ca e un pas inapoi. Adrian van Hooydonk, inlocuitorul lui Bangle a iesit la doar cateva zile pentru a-si apara creatia (F30) in fata criticilor de pe forumuri si din media.

O sa vedeti cum E90, E60 o sa fie mai memorabile si ami dorite ca si design fata de noile generatii.

Volanul de pe noul m3,4 cel sport mi se pare potrivit pe Z4 nu pe m3, arata ca un volan de roadster. Nu imi place.

 

Link to comment
Share on other sites

Din punct de vedere tehnologic da e un pas inainte, din pct de vedere stilistic....hmmmmm nu sunt convins ca asa e. Cred ca e un pas inapoi. Adrian van Hooydonk, inlocuitorul lui Bangle a iesit la doar cateva zile pentru a-si apara creatia (F30) in fata criticilor de pe forumuri si din media.

O sa vedeti cum E90, E60 o sa fie mai memorabile si ami dorite ca si design fata de noile generatii.

Volanul de pe noul m3,4 cel sport mi se pare potrivit pe Z4 nu pe m3, arata ca un volan de roadster. Nu imi place.

 

 

Ce masina ai tu si ce fel de struguri iti plac?!

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

"Volanul de pe noul m3,4 cel sport mi se pare potrivit pe Z4 nu pe m3, arata ca un volan de roadster. Nu imi place." - corect, arata ca unul de roadster. e mult mai frumos volanul de M3 E90. asta e prea gol in partea centrala...etc...

 

Iar ala clasic, e prea mare si urat...vorba cuiva de mai sus, arata de X6 sau altceva, de unde a fost preluat...

 

Nasol :)

Link to comment
Share on other sites

Si E60 as vrea, si E92 si Z4 si E87 coupe :) si lista poate continua.

 

Am criticat putin aspectul pentru ca ma asteptam la mai mult. Voiam sa fi fost mai luxos interior si mai indraznet exterior. Incat sa trebuiasca o vreme pana te obisnuiesti cu designul. Nu sa il ved o zi si sa spun gata, m-am obisnuit ....

Poate astept prea mult de la BMW :)

Link to comment
Share on other sites

Si E60 as vrea, si E92 si Z4 si E87 coupe :) si lista poate continua.

 

Am criticat putin aspectul pentru ca ma asteptam la mai mult. Voiam sa fi fost mai luxos interior si mai indraznet exterior. Incat sa trebuiasca o vreme pana te obisnuiesti cu designul. Nu sa il ved o zi si sa spun gata, m-am obisnuit ....

Poate astept prea mult de la BMW :)

Mie mi se pare ca arata senzational F30-ul :hyper: :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.