Jump to content

123d unu + 30 harmasari in plus


Razvan Marius

Recommended Posts

Valorosule, unde ai stat tu pana acum?!?

 

Bre, pacat de masina aia, in rest, provoci sila cu stilul tau infantil.

COmentariile ti le-ai atras singur din primul post care e de toata jena.

Crezi ca aici e plin de fraieri si te-ai gasit tu sa vii sa le dai peste nas la toti cu 1 tau. O masina exceptionala de altfel. Pacat de proprietar sau... utilizator.

Link to comment
Share on other sites

C.sainz, criza aia e un fenomen indeobste cunoscut a se intampla la barbatii trecuti de 40 de ani. o facem cu totii.

 

Da? Sa-mi spui si mie cum se manifesta, cand vin la Galati! Si, ce legatura are cu ...masina! Poluam aiurea topicul lui! E normal?

Dar, la intrebarea CONCRETA nu mi-a raspuns nimeni!

Link to comment
Share on other sites

Dar, la intrebarea CONCRETA nu mi-a raspuns nimeni!

 

Aha, intrebarea referitoare la Golf ori Astra care-s de muieri au ba. Habar n-am, eu is doar invidios ca n-o sa am bani de AMG la varsta aia. Si nu pot sa-mi revin.

 

ON: de dame sau nu, si mie-mi place seria 1. Imi place ca desi e draguta (asa, asa) e si scumpa a dracului, are un iz de saracie, troncane prin spate de numa numa, pare nesigura la viteze mari. Da' e bemve, deci e racheta.

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi fac probleme. Te descurci tu si nici nu cred ca ai nevoie de sfaturi.

 

 

Ontopic. 123d e super masinuta. Daca intra pe mana cui trebuie, iese treaba buna din ea.

 

 

Ca fapt divers ca o sa se simta omul atacat. Unde e un topic serios, de om serios care chiar e sincer si vezi ca pune pasiune, nu iti permiti sa fii... indraznet. Dar cand vine unul si se aia pe el, pai normal ca lucrurile degenereaza ca treaba e imputita inca de la inceput.

Edited by d-rive
Link to comment
Share on other sites

Haideti nu mai fiti rautaciosi cu el, pe bune, e copil...e la un anumit nivel, fiti intelegatori. Eu l-am facut femeie ca are seria 1 si nu seria 3, el m-a facut si mai femeie ca am seria 3 si nu S 63 AMG. Singura diferenta e ca eu vorbeam de masini cam la aceiasi bani, iar el povestea de masini de 6 ...7 ori mai scumpe :)
Link to comment
Share on other sites

ai fisha dyno pe harmasarii aia? 8)

 

nu! dar stiu ca chip-ul tuning imi genereaza 30 de cai in +

 

La ce caracter are si cum a prezentat masina , eu cred ca minte :) , mai ales ca taicasu are s63 amg :). In plus dupa resoftare , modelul respectiv ajunge undeva la 250 nu la 234 fix :))))

 

bai nene... ma doare -n cot de parerea ta... si stiu un singur lucru! INVIDIOSI!!!

Link to comment
Share on other sites

Mai gandeste-te cand faci comparatii. Nu compara o masina de 15 000 - 20 000 E cu una de 100 000 E. Evident ca nu mi-as fi permis o masina de 100 000 E, ca tatal tau.

 

Masina lu taicamiu nu costa 100 000 d euro. e din 2006 si tot de la mana 2-a si-a luat-o. ca nu are nici un rost sa iti iei masina noua si sa dai 150.000 euro ... asa a dat numa 60.000 ( E CRIZA SI AICI)

 

si daca va ''mananca'' curiozitatea, are bani pentru ca e impresar. Are o firma de transport international (DOAR EUROPA)

 

Nu are masina.

Astept confirmarea in paginile urmatoare.

 

LMAO.gif am mai spus, nu ma intereseaza parerea ta. daca crezi ok, daca nu pai nu getlost.png oricum... observ multi invidiosi ca tine in topic

post-49601-0-79359500-1311651176_thumb.jpg

Edited by Razvan Marius
Link to comment
Share on other sites

Razvan Marius, esti beton. Si taicatu la fel, mai ales ca e "impresar". Cu siguranta si tu esti "impresar" si inca unul mare si de viitor.

Pacat de masina aia BMW daca a intrat pe mana voastra. Si da, noi astia de pe aici suntem niste INVIDIOSI...

Link to comment
Share on other sites

Valorosule, unde ai stat tu pana acum?!?

 

 

 

Superba masina.

 

Topicul asta mi-a trezit amintiri vechi :) ...remember this :

 

bogdyy 27/Aug/2006, 21:55

Hai sa va spun ceva,ceva ce nu pot uita,marefer la niste vorbe,eram in primavara anului

trecut,m-am dus in targ ,in targ al intalnesc pe tatikul bmwurilor e30 din Pitesti cu un e30 galben

ca lamaia in targ,dl. Doru al cheama,bmwul era parcat intre diferite marci de masini dina stea de

..oameni seriosi:),al salut si incep sa admir.....pe sacalul galben:),si dl. Doru face 10 m in spate si

imi spune uitate un pic la el,uitate in ''ochii'' lui cum te priveste,uitatea si tu la el si la

celelalte.......masini si al bufnea rasul,si tot repeta in continu uitate la el cat de smecher este,si imi

spune ''astea au fost moartea mea din 1990 si pana in prezent,asta e masina de bagabont frate,toti

bagabonti de cartier sunt morti dupa ea,toate bagaboantele de cartier,asta e masina bengoasa

frate,uitate la el cum te priveste'' si ai da asa o palma pe capota de drag,am avut ocazia sa merg cu

el tot in acea primavara intr-o sambata dupaamiazacu alt bmwu al lui un e30 coupe cabrio rosu

,borbet ,tobe alea alea recaro,cand m-am susit in el si am tras usa aceia solida fara rama....si am

plecat la drum,incepeam sa rad singur:),nu imi venea sa cred toata lumea intorcea capul dupa

el,fiind samabata seara treceau grupuri de fete tinere pe trotuar si in ciuda varsteai de 46 de ani

este un macho si nu ezita sa opreasca decapotabila langa trotuar si sa spuna''frumos fund ai

gagiko,nu vrei sa te duc acasa?hai nu mai fi timida...''iar acum Dumy zile tu mai departe despre dl.

Doru ca tu esti vecin cu el si al vezi foarte des,zile cum este el cu cu cel mai bengos e30 din pitesti

cu rotile lui imense,super late ,super titanul negru,zile cum e cu muzica la maxim,zile cum merge

cu balerinele in el,blonde,brunete,roscate,zile tu Dumy ca le zici bine fratioare

 

 

sau

 

bogdyy 28/Aug/2006, 22:39

Dumy te las pe tine sa le explici la baieti cine e taticul ursilor in acest oras,cateva detali daca se

poate,in caz ca au uitat,cat despre el va spun ca are 3 placeri pe lumea asta :Femeile(liceencele si

dansatoarele de la bara),jocurile de noroc si bmwurile(e30),salut.

 

 

P.S. Observ ca la intervale regulate de timp, mai ales vara, apar "impresarii" pe forum.

Sfat pt Razvan Marius. Nu te mai lua cu astia in gura pe forum ...ca sunt lupi batrani. Nu poti castiga. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.