Jump to content

Vreau sa cumpar un 325i


adrian_ilie

Recommended Posts

nu ca nu e bine la vitan, dar e mai eficient, sigur si credibil...la ceva autorizat

pt preturi,poti suna sa intrebi exact ce te intereseaza vis-a-vis de test...

 

Sos.Bucuresti-Ploiesti (langa Selgros Baneasa)

Tel 200.62.63/200.62.64

 

Service BMW (Soseaua de Centura)

Telefon:

352.04.14 / 352.04.15

 

Filaret

318.50.80/318.50.90

Edited by verssatu
Link to comment
Share on other sites

Mai am si eu o intrebare.

Cunoaste cineva masina B-06-ASS? Este verde, a avut motor 320i '91 si acum are 325i '96.

 

Imi dau seama ca incercarea mea e cam degeaba, dar incercarea moarte nu are :blink:

151988[/snapback]

Are interiorul verde, nu? Si e 5600 de euro? :)

Cred ca e aceeasi pe care am vrut si eu sa o iau, dar am renuntat pt. moment la ideea de a lua un E36. Tipul mi-a indrugat si mie verzi si uscate, cum a rupt el gura targului cu masina asta, te sfatuiesc sa o verifici bine pt. ca o are cam de mult la vanzare si vad ca nu se inghesuie multi, desi pretul nu e mare. Vezi in special daca seriile corespund.

Link to comment
Share on other sites

Are interiorul verde, nu? Si e 5600 de euro? :blink:

Cred ca e aceeasi pe care am vrut si eu sa o iau, dar am renuntat pt. moment la ideea de a lua un E36. Tipul mi-a indrugat si mie verzi si uscate, cum a rupt el gura targului cu masina asta, te sfatuiesc sa o verifici bine pt. ca o are cam de mult la vanzare si vad ca nu se inghesuie multi, desi pretul nu e mare. Vezi in special daca seriile corespund.

152059[/snapback]

 

 

aia e :) cu interiorul verde si scaune Recaro.

Ti s-a parut ceva suspect la ea? ca mie mi-a placut cum arata si cum merge.

La serii nu m-am uitat, dar ma intalnesc maine cu el sa ma duc la Filaret

Fac bine sau ar trebuii sa ma duc la Bavaria?

Link to comment
Share on other sites

aia e :blink: cu interiorul verde si scaune Recaro.

Ti s-a parut ceva suspect la ea? ca mie mi-a placut cum arata si cum merge.

La serii nu m-am uitat, dar ma intalnesc maine cu el sa ma duc la Filaret

Fac bine sau ar trebuii sa ma duc la Bavaria?

152088[/snapback]

Eu nu sunt din bucuresti si nu am vazut masina pt. ca m-am razgandit, sper sa iau ceva de prin 2000. Nu spun ca masina ar avea ceva, doar sa fii atent. Probabil ca bavaria e o alegere mai inteleapta, cei din capitala pot sa iti spuna mai bine. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

aia e :blink: cu interiorul verde si scaune Recaro.

Ti s-a parut ceva suspect la ea? ca mie mi-a placut cum arata si cum merge.

La serii nu m-am uitat, dar ma intalnesc maine cu el sa ma duc la Filaret

Fac bine sau ar trebuii sa ma duc la Bavaria?

152088[/snapback]

 

chiar daca sunt prieten cu multi de la filaret, eu zic sa te duci la AB

Link to comment
Share on other sites

o stiu si eu din targ masina.mie unu mi s-a parut foarte ieftina pt cum arata.motorul merge ceas la prima vedere,nu vibreaza,suna bine si tabla este f ingrijita...sa ne tii la curent cu ce s-a intamplat la verificarea mai amanuntita ca aveam un prieten fff interersat de masina.bafta
Link to comment
Share on other sites

o stiu si eu din targ masina.mie unu mi s-a parut foarte ieftina pt cum arata.motorul merge ceas la prima vedere,nu vibreaza,suna bine si tabla este f ingrijita...sa ne tii la curent cu ce s-a intamplat la verificarea mai amanuntita ca aveam un prieten fff interersat de masina.bafta

152102[/snapback]

 

 

Maine sunt cu ea la verificare. Doar ca nu stiu unde exact :blink:

Va tin la curent cu ce se intampla, daca e teapa sa nu o pateasca altu.

Link to comment
Share on other sites

Maine sunt cu ea la verificare. Doar ca nu stiu unde exact :blink:

Va tin la curent cu ce se intampla, daca e teapa sa nu o pateasca altu.

152103[/snapback]

 

mi-am adus aminte acum ca motoarele din 96 au probleme, trebuie verificata compresia la motor :) asta se face cu motorul rece deci trebuie lasata acolo ! sincer da un tel la AB si intreaba cat costa o verificare, mai bine dai 2 milioane decat sa iti iei o teapa de 5000 de euro. la AB iti verifica si amortizoarele si tot ce vrei...

Multa bafta si un sfat prietenesc, NU te arunca sa o iei repede mai intai verifica tot la ea !!! invata din experientele altora :)

Link to comment
Share on other sites

mi-am adus aminte acum ca motoarele din 96 au probleme, trebuie verificata compresia la motor :blink: asta se face cu motorul rece deci trebuie lasata acolo ! sincer da un tel la AB si intreaba cat costa o verificare, mai bine dai 2 milioane decat sa iti iei o teapa de 5000 de euro. la AB iti verifica si amortizoarele si tot ce vrei...

Multa bafta si un sfat prietenesc, NU te arunca sa o iei repede mai intai verifica tot la ea !!! invata din experientele altora  :)

152108[/snapback]

 

Sunt perfect de acord cu 2 mil. Dau si mai mult, numai sa nu imi iau teapa.

 

AB e pe dn1?

Link to comment
Share on other sites

Are interiorul verde, nu? Si e 5600 de euro? :blink:

Cred ca e aceeasi pe care am vrut si eu sa o iau, dar am renuntat pt. moment la ideea de a lua un E36. Tipul mi-a indrugat si mie verzi si uscate, cum a rupt el gura targului cu masina asta, te sfatuiesc sa o verifici bine pt. ca o are cam de mult la vanzare si vad ca nu se inghesuie multi, desi pretul nu e mare. Vezi in special daca seriile corespund.

152059[/snapback]

 

Spune-mi si mie te rog cand ai fost in tratative sa o cumperi? acum cat timp?

Link to comment
Share on other sites

da, sediul cel nou.

frate le zici sa verifice tot de la placuta de nr din fata pana la cea din spate :)

si ti-am zis compresia la motor este foarte importanta !!!

152121[/snapback]

 

te referi la cel de langa Selgros baneasa.

 

Ok ma duc acolo si ii pun sa verifice tot :)

Sper sa iasa bine ca daca nu :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.