Jump to content

[Vand] BMW M3


ss_cipri

Recommended Posts

Imi permit sa`ti dau un sfat .

 

Cred ca daca l`ai aduce intr`o stare cat mai apropiata de original l`ai vinde mai repede.Arata foarte bine si asa dar e incomoda ca si masina de zi cu zi.

 

Succes la vanzare !

 

Nu vreau sa fie o remarca, dar cine foloseste un M3 ca masina de zi cu zi? Iti bati joc de ea daca mergi zilnic.

Masina este perfecta in starea actuala. Ar fi pacat sa o cumperi fara upgrade-urile astea.

 

Spor la vanzare!

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Imi permit sa`ti dau un sfat .

 

Cred ca daca l`ai aduce intr`o stare cat mai apropiata de original l`ai vinde mai repede.Arata foarte bine si asa dar e incomoda ca si masina de zi cu zi.

 

Succes la vanzare !

 

Singurul lucru mai incomod la mersul de zi cu zi ar fi scaunele sport, dar sustinere laterala ca la ele nu gasesti nicaieri ;)

 

Nu vreau sa fie o remarca, dar cine foloseste un M3 ca masina de zi cu zi? Iti bati joc de ea daca mergi zilnic.

Masina este perfecta in starea actuala. Ar fi pacat sa o cumperi fara upgrade-urile astea.

 

Spor la vanzare!

 

Merge folosit ca masina de zi cu zi, de ce nu ar merge?!

Link to comment
Share on other sites

Merge folosit ca masina de zi cu zi, de ce nu ar merge?!

 

:)

Eu unul nu as folosi-o in fiecare zi. Mi se pare ca imi bat joc de ea sa o plimb pe strazile din Romania zilnic. Plimbarile de weekend, pe serpentine si pe soare, mi se par mai potrivite.

Nu spun ca nu merge sa fie exploatata zilnic, dar eu nu as face asta.

 

Foarte frumoasa masina!

 

10+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.