Jump to content

Vand Senzorii Leveling + LCM Xenon


Calin SL

Recommended Posts

cel de pe puntea spate are bratul de plastic lipit ,aproape ca nu se vede ,asa l-am dat jos de pe masina pe care am dezmembrat-o.Senzorii se vand cu tot cu mufe si cu 10-20 cm de fire

lcm-ul este pt auto leveling ,adica fara rotita de reglare a farurilor ,doar proiectoare.

exista pe forum un diy f. bun facut de Calin78 ,relativ la cum "se mananca" piesele astea http://www.bmwclub.ro/forums/topic/56616-diy-instalare-senzori-autolevelling-bmw-e46/

pretul este 300 de lei pt ambii senzori + modulul de lumini

poza nu este reala ,dar exact ce se vede in poze,aia vand si eu (o sa pun si eu poza reala cand o sa o am )

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Salut. Se poate rezerva pana mai pe seara? Si astept si poza reala.

poza reala

 

lcm-ul,impecabil

 

senzorul fata complet,impecabil

 

senzorul de pe puntea spate,complet ,in dreptul sagetii rosii bratul de plastic este lipit cu poxipol transparent,iar in dreptul sagetii verzi are o rotula care ar trebui unsa,sau ceva ,deoarece functioneaza cu oarecare greutate ,nu se misca cu usurinta asa cum am vazut ca functioneaza celelalte !

asta asa ca sa nu avem discutii ulterioare,nu-mi place sa intru in "gura forumului" :good:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.