Jump to content

Vand jante M pentru E39


42RRS

Recommended Posts

Jante BMW R18 + anvelope Bridgestone Potenza 245/40/R18 spate si 225/40/R18 fata. Rotile sunt echilibrate si sunt in stare excelenta. Pentru poza suplimentare,pot trimite pe mail. (Anuntul este pentru un prieten nu prea descurcaret in calculatoare)

Pret: 500euro sau cea mai buna oferta!

post-42017-0-99740300-1318270275_thumb.jpg

Edited by 42RRS
Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa ghicim, nu? E complicat sa scrii TOATE informatiile? Adica, fatul ca sunt replici, ce latime au jantele, ce off set? Anvelopele ce an de faricatie au? Crezi ca le cumpara cineva doar ca ..."poate se potrivesc"?

Si scrie informatiile CORECT! De unde sunt "jante M" acestea, pe 18"?????:rolleyes:

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

Am sa vorbeesc cu prietenul meu si am sa aflu toate informatiile despre jante, respectiv anvelope si am sa le postez aici.Eu atatea informatii am primit initial si asta am scris. Daca se doresc mai multe,si vad ca se vor,am sa revin cu toate informatiile posibile.
Link to comment
Share on other sites

Am sa vorbeesc cu prietenul meu si am sa aflu toate informatiile despre jante, respectiv anvelope si am sa le postez aici.Eu atatea informatii am primit initial si asta am scris. Daca se doresc mai multe,si vad ca se vor,am sa revin cu toate informatiile posibile.

 

Nu TREBUIE! Dar, daca vrei sa vinzi, TREBUIE sa scrii exact ce vinzi! Si CORECT!!!

Tu ai cumpara "roti de bemveu" daca ai gasi un asa anunt?

Link to comment
Share on other sites

Am zis ca atatea informatii am acum. Cine doreste mai multe informatii,il ajut cu placere. Nu stiam ca sunt replici,si ce mai stiu e ca au fost montate pe un 525d din 2002. Si daca cineva o sa vrea cu adevarat sa le cumpere,o sa ma chestioneze un pic. Prefer sa le dau cu proba,decat sa fiu un user de evitat pe acest forum! Cu respect!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.