Jump to content

vand bmw 525 d pachet M Individual


fulviuss

Recommended Posts

BMW M-pachet INDIVIDUAL,LIMITED EDITION(pt cunoscatori)

Este al 7 lea exemplar dintr-o serie de 416

PROPRIETAR

-fabricatie 06.2003

-pachet M interior si exterior de fabrica

-navigatie mare cu harta RO actualizata 2011

-jante 17"originale M

-suspensie M noua

-cauciucuri noi

-faruri xenon faza scurta+lunga

-senzori parcare fata+spate

-senzori lumina si ploaie

-tapiserie piele DAKOTA

-plafon negru M

-scaune M cu incalzire

-perdeluta electrica pe luneta si geamuri laterale

-pilot automat

-telefon

-dublu climatronic

-webasto(incalzire auxiliara)

-oglinzi rabatabile electric

TAXELE LA ZI

PRET 9850E

0751330219

Edited by fulviuss
Link to comment
Share on other sites

Rog colegii de forum sa lase comentariile inutile acestui topic!!masina are 180.oookm!cat de reali asta nu mai pot garanta,dar dupa cum arata interiorul si masina tind sa cred ca ii are!masina se prezinta mai bine in realitate decat in poze!!atasez o poza si cu cealalta masina sa eliminam dubiile ca este aceeasi masina!!
Link to comment
Share on other sites

Incredibil....

 

http://www.autovit.ro/bmw-525-C20880140.html

 

Asta e masina banuiesc...

 

Spune-ne si noua povestea. S-ar putea sa ajute la vanzare: cum se face ca ai ajuns in posesia a doua exemplare identice?

 

Cea cu pleoape la faruri pare cu fata mai lasata decat cealalta. E cumva din cauza suspensiei sport?

Edited by Pharmacistu'
Link to comment
Share on other sites

Am avut onoarea sa cunosc ambele masini (vizual) si pot garanta ca sunt doua exemplare de e39 ce orice pasionat/impatimit a visat cel putin odata la ele. Deasemeni afirm ca live masinile arata mai bine decat in poze... si nu o spun ca sa-ti fac reclama, ci pentru faptul ca aceste exemplare trebuie sa ajunga pe mana unor pasionati ca noi.

 

Din poze masina intradevar arata superb, dar parca vad ca in cateva zile se inchide topicul pt ca s-a vandut.... Sii..... Se mai pune la vanzare peste cateva luni si al 3-lea exemplar din 416 :)

Unii chiar se plictisesc crunt... nu judecati daca nu cunoasteti omul.

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Am avut onoarea sa cunosc ambele masini (vizual) si pot garanta ca sunt doua exemplare de e39 ce orice pasionat/impatimit a visat cel putin odata la ele. Deasemeni afirm ca live masinile arata mai bine decat in poze... si nu o spun ca sa-ti fac reclama, ci pentru faptul ca aceste exemplare trebuie sa ajunga pe mana unor pasionati ca noi.

 

 

artistica poza d ela avatar.e o moda la voi la Botosani cu masinile gemene?

Link to comment
Share on other sites

Am avut onoarea sa cunosc ambele masini (vizual) si pot garanta ca sunt doua exemplare de e39 ce orice pasionat/impatimit a visat cel putin odata la ele. Deasemeni afirm ca live masinile arata mai bine decat in poze... si nu o spun ca sa-ti fac reclama, ci pentru faptul ca aceste exemplare trebuie sa ajunga pe mana unor pasionati ca noi.

 

 

Unii chiar se plictisesc crunt... nu judecati daca nu cunoasteti omul.

multumesc !!!multi se plictisesc rau !!ii invit la Botosani la o mica plimbare!!garantat nu le va parea rau!!!

Link to comment
Share on other sites

Am avut onoarea sa cunosc ambele masini (vizual) si pot garanta ca sunt doua exemplare de e39 ce orice pasionat/impatimit a visat cel putin odata la ele. Deasemeni afirm ca live masinile arata mai bine decat in poze... si nu o spun ca sa-ti fac reclama, ci pentru faptul ca aceste exemplare trebuie sa ajunga pe mana unor pasionati ca noi.

 

 

Unii chiar se plictisesc crunt... nu judecati daca nu cunoasteti omul.

pai sa puna poza placutei de unde reiese ca e al 7-lea si imi retrag cuvintele, ce e asa greu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.