Jump to content

BMW E46 320i 2171cm3 170 CP


525RCI

Recommended Posts

vad ca mai multi au vazut masina, insa nimeni nu a luat-o inca...de ce? Li se pare pretul mare banuiesc...insa mie mi se pare un pret foarte bun, chiar sub cat ar merita masina asta cu dotarile pe care le are. Poate multi se sperie si de motorizare din cauza consumului, eu as lua-o fara sa ma gandesc prea mult daca as fi in cautarea unui E46 curat!
Link to comment
Share on other sites

@B-490-RZV - Din cate stiu eu, sunt 3 producatori de cd E46 : Blaupunkt, Phillips si Alpine, acesta din urma fiind preferatul meu, diferenta de sunet fiind sesizabila. Legat de ofertele de pe Autovit, sincer? 2 telefoane deocamdata, discutii si informatii, nu am ajuns pana la o vizionare. dar nu ne grabim, mie imi place ca am avut mai multa activitate cu cei de pe forum ceea ce sincer nu ma asteptam.....

 

@B 06 FRE - ma bucur ca ti-a placut, multumesc pentru impresii, bafta la cumpararea unei noi masini fie ca este a mea fie ca nu.....

 

@mik15 - chiar nu pot sa spun de ce.... nu am primit feedback negativ din nici o privinta, am discutat si despre pret, dupa care ne-am strans mana si a ramas ca ne mai auzim, personal cred ca se mai gandesc, cum este si firesc... multumesc pentru incurajari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.