Jump to content

Drift cu Ursu'


the_rifle

Recommended Posts

frumos ce faceau aia cu ursuletele dar iata ce am vazut acolo, m3-ul pisica http://www.youtube.com/watch?v=QvMLah1x6Bo...related&search= si BMW-urile alea aici
nu as fi crezut ca si e46 compact poate face drifturi la 105 cai cat are, oricum imi place ursuletul cu roll bar si am acum manie pe asa ceva pt urs, cu rollbar, suspensii mai joase si mai dure si jante mai late, aia da manevrabilitate la urs;) :blink:

157981[/snapback]

 

 

cine ti-a zis ca e46 compact are doar 105 cai? stiu .. este o masina fff urata mie nu-mi place deloc dar unele au si peste 200 cp :)

Edited by e46_316i
Link to comment
Share on other sites

imi retrag afirmatia. ursuletu e criminal. azi noapte la 4 in romana un ursulet a intrat intr-un taximetrist care se legitima la garcea aproape de parcarea de la turabo. ia strivit picioru intre bmw si masina politiei. adevaru e ca masinile astea vechi nu au nici un fel de sistem de siguranta cum ar fi asc-u si pot fugi usor de fund daca au un motor puternic si un sofer care nu e constient ce poate face tractiunea spate. mai rau e ca ambulanta intarzia sa apara iar politistii tineau ranitu pe bancheta din spate si asteptau sa vina aia sa faca poze ca domne asa e procedura. .. f urat ce am vazut ma pus pe ganduri

 

apropo poate il stiti .. e un urs argintiu scria pe el rieger si c&c si avea bara de m3 si pleoape

Edited by e46_316i
Link to comment
Share on other sites

exact acelasi lucru se vorbea la fatza locului. ca ala cu ursu nu are nici o vina. imi parea rau si pt soferu de taxi si pt pustiu ala ca saracu era tanar. din cate stiu eu soferu trebuie sa stea in masina si sa tina mainile la vedere pe volan. oricum urat. nici nu am mai facut poze nu cred ca era cazu sa mai fac. ala statea in masina si ii curgea sange peste tot si ii tremura picioru zdrobit ...
Link to comment
Share on other sites

procedura e ca pana pe 7 dec. soferii au timp sa se acomodeze cu noul cod rutier, dupa care incepe cu puncte si amenzi, cat despre accident am vazut azi la ora 19:00 la stiri pe antena 1, ora 4 era un taxiu Mercedes E klasse de la grant taxi, dar astia de la stiri au zis ca in ei a intrat tot un taximetrist, asa zicea la stiri:D :blink:
Link to comment
Share on other sites

procedura e ca pana pe 7 dec. soferii au timp sa se acomodeze cu noul cod rutier, dupa care incepe cu puncte si amenzi, cat despre accident am vazut azi la ora 19:00 la stiri pe antena 1, ora 4 era un taxiu Mercedes E klasse de la grant taxi, dar astia de la stiri au zis ca in ei a intrat tot un taximetrist, asa zicea la stiri:D :blink:

160505[/snapback]

 

lol ... ca sa vezi ce radio santz fac astia pe la stiri. am fost acolo dar nu am vazut televiziune. probabil au venit mult dupa

Link to comment
Share on other sites

Accidentat in fata politistului

 

Un taximetrist bucurestean a fost accidentat, ieri, in timp ce traversa pentru a ajunge la un politist care ii facuse semn sa opreasca. Marius Dinu a fost tras pe dreapta. Pe motiv ca nu are acte, politistul s-a dus la masina sa, parcata langa trotuarul de vizavi, pentru verificari. Dinu a iesit din taxi si a incercat sa traverseze la randul sau, insa a fost lovit de un BMW 320.

 

link Libertatea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.