Jump to content

Vand Jante BMW pe 17 OEM


gyno09

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

salut! m-ar interesa jantele... dar as vrea sa stiu daca au toate acelasi J, daca le dai cu tot cu cauciucuri si poate pui niste poze mai centrate cu ele, sa se vada si inscriptiile

Jantele au acelasi J toate 4, cauciucurile sunt bonus!

Link to comment
Share on other sites

domnilor! oricum suntem off-topic dar daca tot am starnit aceasta discutie as vrea sa spun ca stie toata lumea ca o janta inscriptionata 7J e vizibil mai lata decat una 8J...

deci babeste asa stim care jante sunt mai late si care mai inguste.

cred ca ar trebui sa mutam discutia in alta parte si sa lasam omul sa-si vanda produsele...

Link to comment
Share on other sites

domnilor! oricum suntem off-topic dar daca tot am starnit aceasta discutie as vrea sa spun ca stie toata lumea ca o janta inscriptionata 7J e vizibil mai lata decat una 8J...

deci babeste asa stim care jante sunt mai late si care mai inguste.

cred ca ar trebui sa mutam discutia in alta parte si sa lasam omul sa-si vanda produsele...

 

Am fost off pt ca ti-am raspuns tie la intrebari. Vad ca nu ai inteles nici acum! Latimea si/sau diametrul se masoara in toli (inch) si nu in ...."J"-uri!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.