Jump to content

Wheels E39


Guest Rosoaga

Recommended Posts

Guest Rosoaga

OE BMW nu sunt ..

 

 

Par de 11j sau 12 j chiar ..buza e enorma !! Suspensie sport destul de tapana iti trebuie si tras bine de aripi sau chiar remodelate pe spate .

 

Ai gasit asa ceva de vanzare ? putin probabil ...

 

 

MAi cauta sunt destule modele originale care stau bine pe E39 .

Link to comment
Share on other sites

Guest Rosoaga

mie la acest M5 imi plac jentile , farurile si cum a obtinut culoarea pt geamuri

 

As vrea sa ma ajutati cu jentile , daca nu un model cu buza (da foarte frumos , chiar mai frumos decat cele originale M5 sau pack M)

 

Multumesc

 

WOW, mie unu imi plac :), nu le vinzi ?:)))

 

 

daca le-as avea....:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Rosoaga

 

frumoasa alea hamann.

 

nu prea imi place ideea cu suruburile alea (si am observat ca cei de la hamann la majoritatea au asa ceva)

 

am vazut un model la un serie 5 Dinan http://www.m5board.com/vbulletin/owners-gallery/171474-beast-dinan-wheels.html ce parere ai . si din cate stiu eu sunt si pe 18 astea

Link to comment
Share on other sites

Din cate am inteles eu omul cauta ceva mai extrem , poate n-am inteles eu .. Tu faci reclama ( a doua oara) la ceva foarte normal.

 

Eu NU fac reclama nimanui! De unde ai scos-o? Cauta un model si i-am dat o mana de ajutor!

Tu faci reclama celor care vand jantele sparte? Ai un ...procent din vanzare? Sau, cum?

Link to comment
Share on other sites

Guest Rosoaga

urel nu va suparati

 

eu doar cautam un model asemanator ( ma refer la buza aia)

 

marimea poate sa varieze

 

vam intrebat: pentru o marime de 19 trebuie facute multe modificari ( suspensie , bara etc) ??

 

fara extravaganta , vreau sa dea frumos pe masina

Link to comment
Share on other sites

Eu NU fac reclama nimanui! De unde ai scos-o? Cauta un model si i-am dat o mana de ajutor!

Tu faci reclama celor care vand jantele sparte? Ai un ...procent din vanzare? Sau, cum?

 

Nu-i cunosc personal pe nici unul din ei ..coincidenta e ca jantele sunt in TM . Mai este un set de hamman identic in Bucuresti dar nu arata la fel de bine .. Dar tu poti zice ce vrei ca n-are rost sa ma contrazic cu tine...

 

urel nu va suparati

 

eu doar cautam un model asemanator ( ma refer la buza aia)

 

marimea poate sa varieze

 

vam intrebat: pentru o marime de 19 trebuie facute multe modificari ( suspensie , bara etc) ??

 

fara extravaganta , vreau sa dea frumos pe masina

 

Poti sa pui direct 19 fara sa modifici nimic dar sa aibe jantle ET care trebuie si cauciucurile adecvate, indicat e sa pui si o suspensie care incepe de la 250 e una low coste pana la .... una de marca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.