Jump to content

Un CLASIC in viata


afumatu

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu e doar asta... nu stiu...nu ma incadreaza deloc. si imi trebuie neaparat o masina foarte economica...am intrat si intr-un impas financiar si cred ca si daia.

m-am obisnuit cu spatele...chiar imi place cateodata si o fac sa fuga nitel de spate.

consuma mult...nu mai am deloc bani pt intretinerea ei

Edited by afumatu
Link to comment
Share on other sites

consumul e cam mare sunt de acord.525 ul meu lua 9 in exterior si in jur de 15 in oras.asta daca mergeam frumos

 

culmea e ca nici la 520 consumul nu e cu mult mai mic.

 

asa e...acum nici nu stiu daca se merita sa investesc intr-un GPL sau sa vand masina daca gasesc normal si sa mi iau ceva pe motorina motor 1.3

Link to comment
Share on other sites

Asa e. Eu o sa incerc sa o tin. Daca apare ceva si merita sa o vand atunci o vand daca nu fac un efort sa pun gaz pe ea si atunci o sa ies mai bn cu consumul

 

Asa e. Eu o sa incerc sa o tin. Daca apare ceva si merita sa o vand atunci o vand daca nu fac un efort sa pun gaz pe ea si atunci o sa ies mai bn cu consumul

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.