Jump to content

Vand 320D 2007 12700E


giusepy

Recommended Posts

Persoana fizica vand Bmw 320 D, 110kw (150cp), an fab 2007, masina este adusa si inmatriculata in Romania in August 2011. Rulata 30 000 km in Romania. Consum 6.6-6.8l/100km in functie de traffic. Am facut 2 schimburi de ulei+filtre,am mai schimbat suspensiile spate si bujiile in toamna. Cu masina se vinde si 4 jante otel+gume de iarna+ o roata de rezerva.

Detalii:

http://www.autovit.ro/bmw-320-C22621547.html

 

Masina se prezinta impecabil din punct de vedere tehnic si estetic.

 

Rog seriozitate!

 

0744-777.277

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Probabil este "fleet edition", motor "de-tunat" pentru flota, avand ca scop pret redus, consum redus si emisii reduse (pentru taxe mai mici)... banuiesc cel putin.
Link to comment
Share on other sites

lool hai mai baieti fiti seriosi cu fleet edition al vostru... 3 sferturi din masinile 320D dupa autovit au 150 de cai (procentaj 100% la cele din cluj lool) in loc de 163 nu e nici un fleet e doar o mare teapa si o mica smecherie care au invatat-o ei mai nou,masina e 318 dar e 2.0 diesel scrie pe carte ceva de genu asta si atunci te iau cu vrajeala asta ca e 320 de fapt e un amarat de 318 la bani de 320. asa daca te gandesti ca si 525 are 2993cmc dar totusi nu e 530 nu?
Link to comment
Share on other sites

lool hai mai baieti fiti seriosi cu fleet edition al vostru... 3 sferturi din masinile 320D dupa autovit au 150 de cai (procentaj 100% la cele din cluj lool) in loc de 163 nu e nici un fleet e doar o mare teapa si o mica smecherie care au invatat-o ei mai nou,masina e 318 dar e 2.0 diesel scrie pe carte ceva de genu asta si atunci te iau cu vrajeala asta ca e 320 de fapt e un amarat de 318 la bani de 320. asa daca te gandesti ca si 525 are 2993cmc dar totusi nu e 530 nu?

Hai ca o parte or fi 318d dar chiar exista 320d de 150cp, dai pe mobile.de edition fleet la 320d si o vezi ca sunt si e 150cp. Cat despre 525d, exista E60 si cu motor de 2497cm parca.

Link to comment
Share on other sites

strees user_popup.png- vai tu einstein nu am ce sa studiez ca nu ma intereseaza cazul absolut deloc am spus ce aveam de spus din ce am intalnit pana acum cazuri reale... mi se pare dubios cum toti cu 318 zic 320 atata tot. poate cazul asta sa fie intradevar fleet edition tot nu ma intereseaza eu am spus chestii generale.. spun ce vreau cand vreau si nu ma intereseaza daca iti place tie sau nu ai inteles?

nu ma intereseaza persoana ta chiar deloc

Edited by dusky
Link to comment
Share on other sites

ok sainz. multumesc si eu ca stii sa vorbesti ca un operator fara jigniri si aluzii la inteligenta unor persoane pe care nu le cunosti cum fac atlii pe aici...

am vrut doar sa ajut aici spuneam ca majoritatea cazurilor sunt exact cum am zis eu,poate asta este, poate nu, chiar nu ma intereseaza. nu scrie nicaieri in titlu,descriere nici macar pe autovit ca este fleet edition totusi toti tindeti sa creadeti asta...ciudat. daca initiatorul nu da detalii mie mi se pare ciudat atata tot. si am vrut sa stie si alti useri poate mai in necunostinta de cauza ca exista foarte multe persoane care vand 318 afirmand ca sunt 320...foarte multe. e o chestie de stiut asta nu? fara nici o aluzie la acest anunt bineinteles. numai aruncati o privire pe autovit si o sa imi dati dreptate,de la boldy auto si cei din constanta pana la cei de rand sunt foarte multe exemple

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.