Jump to content

Consum M3 in oras


fbdcnt

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest IulianE

nooo!nici un scandal ...in general ii compatimesc pe astia cu delay.

Eu nu am facut decat sa intaresc afirmatia lui theotin care spunea ca un schimbat sub 300rpm e super batraneste...ceea ce adevarat avand in vedere ca motorul ala e foarte puternic si sare imediat de 3000 rpm...

Link to comment
Share on other sites

@lucian1 iti propun sa lasi atacurile directe.daca nu le poti stapani,ai pm la dispozitie.

162692[/snapback]

ce atacuri? ce aveti domne? am zis doar ca nu e obligat sa schimbe la 7000 rpm, si l-am intrebat daca el asa schimba la masina lui? DECI sa inteleg ca nu am voie sa il intreb ceva ?

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
pentru ca de fiecare data cand post-eaza iulianE,se gaseste cineva din cercu` bine conturat care sa arunce un raspuns......incisiv.....si de aici ies flame-uri.

162836[/snapback]

ma bucur ca macar tu ai sesizat asta...

Link to comment
Share on other sites

pentru ca de fiecare data cand post-eaza iulianE,se gaseste cineva din cercu` bine conturat care sa arunce un raspuns......incisiv.....si de aici ies flame-uri.

162836[/snapback]

pai da nu sunt singurul,este ca o povara pt colegii de pe forum! era si un topic anti-iulianE daca sti :blink:

Link to comment
Share on other sites

pai da nu sunt singurul,este ca o povara pt colegii de pe forum! era si un topic anti-iulianE daca sti :)

162927[/snapback]

lucian1, parerea asta precum si topicul respectiv, nu fac obiectul discutiilor de pe acest thread. :)

rugamintea mea e ca pe viitor sa te abtii de la atacuri si remarci de genul celor de mai sus si de asemenea sa fii ontopic cat mai mult posibil.

sper ca m-am facut inteles. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Care era o prostie.

162929[/snapback]

 

gresit... era un topic foarte bine intentionat care incerca sa-l ajute sa se regaseasca undeva unde toata lumea sa-l iubeasca si sa-i adore ideile... atata tot... desigur a fost gresit interpretat si uite ca omul crede si acum ca am si avem ceva cu el si mai e si agresiv pe tema asta... ghinion...

Link to comment
Share on other sites

stergeti ma draq offtopicurile astea !!!

163081[/snapback]

 

OK...

 

on topic - totusi cineva spunea ca are un consum in jur de 20 la suta in oras uneori chiar 25 datorita traficului... suplimentar datorita suspensiilor tari si garzii joase mersul in oras era criminal pentru ca mereu trebuia franat la denivelari si evitat cat mai mult liniile de tramvai si alte chestii deastea... totusi in acest moment M3 in Romania ptr uz general e un lux... arata superb, are un super motor insa nu poti beneficia de asta asa cum trebuie din cauza strazilor si traficului...

Link to comment
Share on other sites

OK...

 

on topic - totusi cineva spunea ca are un consum in jur de 20 la suta in oras uneori chiar 25 datorita traficului... suplimentar datorita suspensiilor tari si garzii joase mersul in oras era criminal pentru ca mereu trebuia franat la denivelari si evitat cat mai mult liniile de tramvai si alte chestii deastea... totusi in acest moment M3 in Romania ptr uz general e un lux... arata superb, are un super motor insa nu poti beneficia de asta asa cum trebuie din cauza strazilor si traficului...

163083[/snapback]

 

asa este.

 

VAD CA NU VRETI SA STERGETI OFFTOPICURILE :blink:

Edited by alex_55
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.