Jump to content

F10 530d


d-rive

Recommended Posts

similea> va ia pe rand, divide et impera nene, cred ca nici nu banuim cat poate el trollui..poate il ia drive la ochi... :sweat:

Intimitatea asta...

De ce sa ma ia la ochi? Pentru un amarat de nr de masina?

Mare branza...parca zici ca l-am intrebat unde a terminat facultatea :)

Link to comment
Share on other sites

Facultatea am terminat-o in anul 1996 la Universitatea din Pitesti, profilul mecanic, specializarea autovehicule rutiere.

 

Si nu, tata nu e parlamentar si nici mama ministresa. Am platit cu varf si indesat impozite si taxe la stat pentru masina aia sau altele. Din pacate activitatea care o desfasor nu imi ofera nici cea mai mica portita de scapare cu privire la plata taxelor si impozitelor. Ca e bine, ca e rau, nu stiu.

 

Numarul, tot nu ti-l spun si nu cred ca ti-l va spune nimeni chiar daca m-am intalnit si in viata reala cu mai multi de pe aici. Iar la intalnirea nationala nu voi veni cu vreun BMW ci cu o masina japoneza. Fara gluma...

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, nu, nicidecum :p

 

Bala, pentru ca... o sa vezi :p

 

Eu vin la intalnire sa ii cunosc pe cei care nu i-am vazut personal si nu neaparat pentru cultul pentru BMW si nici motive de "afisare" nu ma caracterizeaza...

Oricum, o sa va amuze cu ce o sa vin :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Nu Cosmin, ce-i drept, si aia e japoneza dar nu, vin cu 4 ori 4 roti :D

 

Andrei, daca vrei sa faci o gluma, straduieste-te mai mult :thumbsup: Eu sunt cotoi batran, nu ma prinzi cu shtocareala din asta ieftina :rolleyes:

Sper sa nu vada Similea gluma ta ca ia foc... nu de alta dar el chiar a mers de mai multe ori cu clona :pardon:

Link to comment
Share on other sites

d-rive - sigur nu e clona 530d F10? ;)

Dar daca zici ca ai luat-o de noua...

Adica cum?

Tu chiar crezi ca d-rive abereaza pe aici? :laugh:

Au mai fost specimene, dar totusi...

Edited by costty
Link to comment
Share on other sites

Il cred. Ce aveti?

Eu tot sper sa nu-mi vad nr. in trafic :)

Pana la urma d-rive e bine ca nu-si da nr. Scad riscurile unei eventuale tentative a celor care se ocupa de clonari.

Bine,astea oricum se fac la RAR cu spaga grasa.

Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

Probabil ca daca-i pun numarul, e dovada suprema ca masina e a mea :LMAO:

Nu vad legatura dar... daca asa vrea Andrei...

 

Oricum, e baiat simpatic. El chiar crede ca toti oamenii de pe lumea asta sunt la fel.

 

Andrei, imi place sa ma "laud" doar la cei care chiar stiu ca se bucura pentru mine asa cum si eu, in cel putin egala masura ma bucur pentru ei ca au realizat o chestie in genul asta.

Masina o am de aproape doi ani si uita-te cat de tarziu am prezentat-o si am facut-o la "presiunea" unor colegi.

Masina ti-o cumperi pentru tine, pentru sufletul tau si nu pentru altii sa te falesti ca un coclit... asa cum din pacate, fac multi in tara asta.

 

In fine, hai sa nu filozofam ca nu are rost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

X3-ul deja e... eu ii zic masina de razboi. Doamne fereste, cum sa-mi fie rusine cu el?

E zdravana, rezistenta, potenta si de toate. Doar ca e uratica in comparatie cu surorile de concern.

Cred ca nu prea mai are rost sa-l prezint dar daca tineti neaparat, cand il toaletez corespunzator, o sa-l trag in niste poze. In acelasi loc unde am facut si la 5-ar ca sa vada Andrei ca e pe bune :LMAO: Dar tot fara numar :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.