Jump to content

cat consuma un 320ci ?


e46_316i

Recommended Posts

Am avut 320ci timp de 1luna jumate si asta pt ca nu am putul sa scap de el.Inainte de el am avut numai masini cu 4 portiere si SUV-uri.Dar la un timp mi-a venit ideea sa-mi iau coupe si apoi am regretat si nu am tinut-o decat o luna jumate.Acum depinde ea e o masina buna,consum mic 10-13 dar e inghesuita si masoala.Insa designul e super.Oricum sunt masini rare si nu gasesti cumparator usor.Eu am pierdut 3000E la revanzare.
Link to comment
Share on other sites

Pai clar nu este treaba mea de unde este fumul si ce culoare are :) ,despre relevanta, fiecare trage o concluzie atata tot.

 

Nu merita motorul M52,eu as opta pentru M54.

166486[/snapback]

Cum tragi tu o concluzie gresita doar ca mergi pe ideea ca exista un sambure de adevar doar ca zice unu sau altu ceva despre cineva, fara sa il cunosti indeajuns, asa trag concluzii si vecinii care stau decat sa barfeasca fara sa cunoasca modul in care omul isi face banii, pe ei rozandu-i doar invidia si ura ca cineva are mai mult ca ei, singurul lucru care le este lor de ajuns pentru a cataloga pe cineva "hotz" este bunastarea aproapelui lor . Pentru astfel de oameni am decat un lucru de spus: "Sa puna mana sa citeasca niste almanahe" (asta e in spaniola :blink: :) )

Link to comment
Share on other sites

Am avut 320ci timp de 1luna jumate si asta pt ca nu am putul sa scap de el.Inainte de el am avut numai masini cu 4 portiere si SUV-uri.Dar la un timp mi-a venit ideea sa-mi iau coupe si apoi am regretat si nu am tinut-o decat o luna jumate.Acum depinde ea e o masina buna,consum mic 10-13 dar e inghesuita si masoala.Insa designul e super.Oricum sunt masini rare si nu gasesti cumparator usor.Eu am pierdut 3000E la revanzare.

166418[/snapback]

 

 

sincer imi pare rau ca gandesti asa. dar daca stau sa-mi amintesc bine nici eu nu ma uitam dupa un coupe cand am vrut sa-mi iau bmw. eu sunt mai practic din fire. intr-o zi la filaret am vazut un bmw m3 rosu avariat frontal si am putut sa analizez motoru in detaliu si mai multe aspecte si mi s-a parut simplu o bijuterie, o minune a industriei. aducea a seria 3 dar era cu totul alta masina. dupa aia iar am avut ocazia sa analizez un coupe si am avut aproape acelasi sentiment. totusi cred ca daca vreau sa tin doar o masina nu ar fi bine sa tin un coupe. coupe-ul e bun pt acei oameni care mai au cel putin o alta masina mai practica sau pt cei cu adevarat pasionati care nu mai tin cont de practica.

 

poti sa-mi spui ce motor avea coupe-ul pe care l-ai avut si sa-mi exemplifici ce alte masini ai avut inainte?

 

pt mine cred ca ar fi o varianta buna si un sedan dar bineinteles cu un motor de minim 150 cp/ 6 cil, pana la urma dupa putere umblu eu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.