Jump to content

E65 730D


dumi

Recommended Posts

e fsi al lui, nu cred ca s-a mai pus MPI pe G6, aici ai dreptate, daca tu ai avut MPI ala chiar e lent, am mers si cu ala mult prin DE si e obosit rau, si avea doar vreo 50k km...

Ala 1.6 mpi s-a facut numai in 2008 - 2009 si avea 102 hp si suta in 11.3s.

Eu am mers mult timp cu o astra 1.6 benzina, aceleasi performante si nu mi-a fost frica sa depasesc. Vb de parca la noi circula numai veyroane pe contrasens si nu ai tu timp sa depasesti. Nu exagera.

 

As prefera oricand o masina ok dpdv tehnic, dar mai lenta, in detrimentul unui cazan o idee mai rapid (525d din 2001 facea suta atunci in 9s, acum daca o ia in 10 e bine, asa ca nu e o dif colosala intre ea si golfu care era cu 7 ani mai tanar.)

Edited by kristal_madness
Link to comment
Share on other sites

"ofusca" e cum zici tu dar tu m-ai abordat si iti dadeam jet si iarasi ma sunai si te rugai de mine acum nu stiu care e gasca tu ca vroiai sau eu ca refuzam , pana la urma fa si tu un topic la donez poate facem o cheta si faci schimbu de ulei la masina asta ,daca nu iti permiti un bmw, macar schimbul de ulei ,de ce te mai bati cu pumnul in piept ? ia-ti frate scuter si nu mai deranja baieti valabili care isi permit o masina premium si intretinerea ei hai salut cu respect
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

cata maturitate...

 

 

LE: ma rugam de tine??? Beshi ma de aici cu aberatiile tale! In viata mea nu m-am rugat de nimeni, MAI ALES de un moldovean!! HA HA HA, esti foarte amuzant tinere.

Edited by dumi
Link to comment
Share on other sites

dumi uite fac un gest de tovaraseala maxima sa nu zici ca am ceva cu tine, donez 2 l de ulei pt masina ta da-mi adresa luni le pun pe curier, ca dupa sa spui ca ai avut si o experienta placuta cu un moldovean :sorcerer:pole nu vezi ca omu te pune la somn ca ii dau maxim vb tale :hyper:
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Haideti so lasam asa, topicul asta oricum era destinat 730-ului care nu mai este. Up-urile astea la masina asta nu prea isi mai au rostul, am vazut si eu E38-ul ala, jos palaria, chiar merita sa stea cat mai sus pe pagina.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.