Jump to content

m3 e46 achizitionare


izy

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu nu inteleg un lucru, cand cineva isi doreste o masina care este scumpa si are bani pt masina ( cand zic ca are bani de masina nu ma refer strict la bani pe care ii da pe ea ci si bani de intretinut acea masina) toata lumea intreaba "CAT CONSUMA" " E SCUMPA DE INTRETINUT" ce mai conteaza daca ti-o doresti si iti place si chiar ai bani pt ea
Link to comment
Share on other sites

eu nu inteleg un lucru, cand cineva isi doreste o masina care este scumpa si are bani pt masina ( cand zic ca are bani de masina nu ma refer strict la bani pe care ii da pe ea ci si bani de intretinut acea masina) toata lumea intreaba "CAT CONSUMA" " E SCUMPA DE INTRETINUT" ce mai conteaza daca ti-o doresti si iti place si chiar ai bani pt ea

167737[/snapback]

adica,daca imi doresc un m3 atat de mult si as face orice asta inseamna ca il cumpar si daca,cade ceva pe la el si nu am bani sa il intretin si sa il repar imi vand casa ca sa repar bmw u nu? ai zis-o ca si cum nu ar conta daca ai bani sa il intretii sau cat consuma,cel mai importanet sunt banii de achizitie nu'i asa?

Link to comment
Share on other sites

scuza-ti expresia dar cred ca unii dintre voi sunteti bolnavi bai baieti,nu trebuie sa stiu si io ca tot omu cat consuma?? vad ca unii ii judeca pe altii ca "de ce mai pui domne intrebarea asta idioata, cat consuma,ce mai conteaza cat consuma" deci unii dintre voi cand cumparati o masina nu intrebati cat consuma?
Link to comment
Share on other sites

chiar, cat consuma un m3?  :blink:  :)

167802[/snapback]

 

S-a mai postat in acest forum cat consuma un M3...

 

Discutiile cu tenta jignitoare sper sa nu le continuati....

 

ON topic:

 

Masina merita in opinia mea! E 46/ M3 este o experienta aparte. Nu zic ca nu are si minusuri, dar senzatiile oferite sunt ineegalabile. Nu stiu cum va fi noul M3, sper sa aflu in curand, insa eu va spun ca daca te-ai urcat intr-un M, deja se schimba persepectiva asupra BMW-urilor in general...

 

Nu se poate spune in cuvinte. Masina nu este invechita, ea a fost si este un hit, sunetul motorului este ceva special ( mai ales la turatie maxima = 8000 RPM)..

 

Se pot spune multe , insa vorba lui Louis Armstrong cand a fost intrebat ce este jazzul:" Omule, daca ai ajuns sa intrebi, nu vei stii niciodata!"

 

.......................................................

Link to comment
Share on other sites

S-a mai postat in acest forum cat consuma un M3...

 

Discutiile cu tenta jignitoare sper sa nu le continuati....

 

ON topic:

 

Masina merita in opinia mea! E 46/ M3 este o experienta aparte. Nu zic ca nu are si minusuri, dar senzatiile oferite sunt ineegalabile. Nu stiu cum va fi noul M3, sper sa aflu in curand, insa eu va spun ca daca te-ai urcat intr-un M, deja se schimba persepectiva asupra BMW-urilor in general...

 

Nu se poate spune in cuvinte. Masina nu este invechita, ea a fost si este un hit, sunetul motorului este ceva special ( mai ales la turatie maxima = 8000 RPM)..

 

Se pot spune multe , insa vorba lui Louis Armstrong cand a fost intrebat ce este jazzul:" Omule, daca ai ajuns sa intrebi, nu vei stii niciodata!"

 

.......................................................

167810[/snapback]

 

foarte tare...sper sa inteleaga lumea... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.