Jump to content

Vand diverse pentru E39 si E90


Recommended Posts

In urma vanzarii masinii (E39 - 525d), vreau sa scap si de urmatoarele:

 

- arcuri Eibach prokit 2069-140, merg pe 525 tds,525d,530d, coboara fata 30mm spate 20-25mm, noi in cutie, pentru E39 - 600 RON

- grile cromate E39 facelift in stare foarte buna, fara cleme rupte (mici urme de uzura) - 180 RON

- volan E39 imbracat in piele, modelul cu airbag dreptunghiular (comenzile si airbag-ul nu sunt incluse) - 130 RON

 

 

Pentru E90 fabricatie 2005 vand urmatoarele repere din pozele atasate (accept si schimb cu ce vreau eu sa fac upgrade + diferenta din partea mea):

 

- modul climatronic - 300 RON

- cd player business in stare perfecta de functionare - 500 RON

- volan sport cu comenzi, imbracat in piele - inclusiv comenzile si airbag-ul, pielea in stare excelenta, fara urme de uzura - 500 EURO

 

Motivul vanzarii este upgrade la CD professional, climatronic de facelift cu butoane cromate si volan de M cu piele perforata :p

 

Telefon: 0731 499 426

Link to comment
Share on other sites

@Alex: nu am cumparat inca player professional...speram sa scap de asta business repede sa-l pot lua de la tine pe ala :)

 

@dacian san: nu vand butoanele alea, doar modulul climatronic si cd player-ul, pentru ca vreau sa le pun pe cele de facelift.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

UP - preturi noi

 

- arcuri Eibach prokit 2069-140, merg pe 525 tds,525d,530d, coboara fata 30mm spate 20-25mm, noi in cutie, pentru E39 - 500 RON

- grile cromate E39 facelift in stare foarte buna, fara cleme rupte (mici urme de uzura) - 130 RON

- volan E39 imbracat in piele, modelul cu airbag dreptunghiular (comenzile si airbag-ul nu sunt incluse) - 100 RON

 

 

Pentru E90 fabricatie 2005 vand urmatoarele repere din pozele atasate (accept si schimb cu ce vreau eu sa fac upgrade + diferenta din partea mea):

 

- modul climatronic - 250 RON

- cd player business in stare perfecta de functionare - 450 RON

- volan sport cu comenzi, imbracat in piele - inclusiv comenzile si airbag-ul, pielea in stare excelenta, fara urme de uzura - 500 EURO

Link to comment
Share on other sites

UP - preturi noi

 

- arcuri Eibach prokit 2069-140, merg pe 525 tds,525d,530d, coboara fata 30mm spate 20-25mm, noi in cutie, pentru E39 - 450 RON

- grile cromate E39 facelift in stare foarte buna, fara cleme rupte (mici urme de uzura) - 100 RON

- volan E39 imbracat in piele, modelul cu airbag dreptunghiular (comenzile si airbag-ul nu sunt incluse) - 80 RON

- 4 anvelope de vara Bridgestone Turanza 215/55/ZR16 97W in stare excelenta si uzate uniform, mai au foarte mult profil - 450 RON

 

 

Pentru E90 fabricatie 2005 vand urmatoarele repere din pozele atasate (accept si schimb cu ce vreau eu sa fac upgrade + diferenta din partea mea):

 

- modul climatronic - 250 RON

- cd player business in stare perfecta de functionare - 400 RON

- volan sport cu comenzi, imbracat in piele - inclusiv comenzile si airbag-ul, pielea in stare excelenta, fara urme de uzura - 500 EURO

Link to comment
Share on other sites

S-au vandut grilele cromate:

 

- arcuri Eibach prokit 2069-140, merg pe 525 tds,525d,530d, coboara fata 30mm spate 20-25mm, noi in cutie, pentru E39 - 450 RON

- grile cromate E39 facelift in stare foarte buna, fara cleme rupte (mici urme de uzura) - 100 RON

- volan E39 imbracat in piele, modelul cu airbag dreptunghiular (comenzile si airbag-ul nu sunt incluse) - 80 RON

- 4 anvelope de vara Bridgestone Turanza 215/55/ZR16 97W in stare excelenta si uzate uniform, mai au foarte mult profil - 450 RON

 

 

Pentru E90 fabricatie 2005 vand urmatoarele repere din pozele atasate (accept si schimb cu ce vreau eu sa fac upgrade + diferenta din partea mea):

 

- modul climatronic - 250 RON

- cd player business in stare perfecta de functionare - 400 RON

- volan sport cu comenzi, imbracat in piele - inclusiv comenzile si airbag-ul, pielea in stare excelenta, fara urme de uzura - 500 EURO

Link to comment
Share on other sites

Hai scapati-ma de ele, preturi promotionale :)

 

- arcuri Eibach prokit 2069-140, merg pe 525 tds,525d,530d, coboara fata 30mm spate 20-25mm, noi in cutie, pentru E39 - 400 RON

- volan E39 imbracat in piele, modelul cu airbag dreptunghiular (comenzile si airbag-ul nu sunt incluse) - 50 RON

- 4 anvelope de vara Bridgestone Turanza 215/55/ZR16 97W in stare excelenta si uzate uniform, mai au foarte mult profil - 400 RON

 

 

Pentru E90 fabricatie 2005 vand urmatoarele repere din pozele atasate (accept si schimb cu ce vreau eu sa fac upgrade + diferenta din partea mea):

 

- modul climatronic - 250 RON

- cd player business in stare perfecta de functionare - 350 RON

- volan sport cu comenzi, imbracat in piele - inclusiv comenzile si airbag-ul, pielea in stare excelenta, fara urme de uzura - 500 EURO

Link to comment
Share on other sites

@JAMS: imi pare rau dar nu ma intereseaza schimb cu volanul standard. Eu vreau sa-l vand pe asta pentru a-mi lua modelul M cu piele perforata. Eventual vand doar covrigul si pastrez airbag-ul ca se potriveste si la ala.

 

@hitman1234: deci te-ar interesa practic tot, mai putin airbag-ul da? O sa ma interesez daca pot sa cumpar eu doar volanul de M cu piele perforata fara airbag si la ce pret...in functie de asta revin cu un pret pentru tine la asta sport.

Link to comment
Share on other sites

@JAMS: imi pare rau dar nu ma intereseaza schimb cu volanul standard. Eu vreau sa-l vand pe asta pentru a-mi lua modelul M cu piele perforata. Eventual vand doar covrigul si pastrez airbag-ul ca se potriveste si la ala.

 

@hitman1234: deci te-ar interesa practic tot, mai putin airbag-ul da? O sa ma interesez daca pot sa cumpar eu doar volanul de M cu piele perforata fara airbag si la ce pret...in functie de asta revin cu un pret pentru tine la asta sport.

Salz. Airbagul il poti pastra. Eu am avut volan sport si am pastrat airbagul de la el.

Link to comment
Share on other sites

@Genu: ok, ti le dau cu 400 lei ;) te sun pentru detalii.

 

@kristal_madness: daca gasesc doar covrigul ala de M cu piele perforata si trim-ul de M, atunci pastrez airbag-ul si comenzile ;) numai sa gasesc...

 

@cristi e: sa stapanesti sanatos cd player-ul, sper ca a ajuns la tine si esti multumit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.