Jump to content

Vand Jante Originale BMW M3 pe 18"


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Se potrivesc de potrivit, insa pe o masina neaparat cu suspensie sport reglabila si dura ca piatra sa nu faca deloc balans, am avut in vara anului trecut modelul asta de janta si pe masina mea cu suspensie stock imi atingea spatele de fiecare data cand facea balans mai mare, ca sa nu mai zic daca urcau persoane in spate sau aveam greutate atingea la orice denivelare, am incercat toate combinatile posibile de anvelope inclusiv 225/40 si 215/40 pe spate sa stea trase si tot degeaba tot atingea si cu parere de rau ca aratau senzational de bine le-am vandut si am luat unele cu Et de E46.

@George-tot style 72 ale mele gri carbon ar arata cel mai bine pe culoarea masinii tale, si in plus chiar si cu arcurile Eibach care le ai nu o sa iti atinga niciodata(ptr 30E in plus care oricum i-ai cheltui pe benzina, sau curier nu vad de ce nu le iei)

Edited by X X L
vinde-le separat, pe un topic propriu !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.