Jump to content

Accident PLOIESTI


alexutzu

Recommended Posts

In urma cu o saptamana am auzit de un accident destul de grav in PLOIESTI, mai exact la iesirea spre SINAIA.

Cel care mi-a povestit este chiar fratele soferului din PEUGEOT.

Detalii aici:

http://www.telegrafuldeprahova.ro/index.ph...data=22-12-2006

 

facand abstractie de "Bolidul le-a distrus masina" tot ce scrie acolo este adevarat!!!

 

dar nu a zis nimeni nimic de INDIFERENTA POLITISTILOR care erau in masina de radar

 

au venit s-au uitat la masina lovita, au vazut ca a luat foc si dupa care "LASATII ACOLO CA VINE ACUM AMBULANTA" asta in timp ce masina luase foc

bineinteles ca nimeni nu a luat in seama niste oameni retardati, doar nu era sa ii lase in masina in timp ce masina luase foc.

 

azi am vorbit din nou cu fratele soferului din pejo si ziceau ca toti sunt bine sau aproape bine, MAI PUTIN fata care era in dreapta soferului , care este si acum in coma

Link to comment
Share on other sites

Mda...fratele soferului .....cum este normal are parerea ca cel din BMW este de vina , numai ca ceilalti implicati in accident aveau, se pare, o "problema" (in seara accidentului ,la spital) si ziceau ceva de flash-uri si de o incercare de depasire a BMW-ului prin dreapta , exact cand acesta avea de gand sa se dea la o parte din calea "bolidului" Peugeot.....de aici suspiciuni, supozitii...etc

Cam asta au auzit la spital(la cald) unele cadre medicale care i-au ingrijit pe accidentati.

Poate chiar a fost de vina cel din BMW...sau poate cel din Peugeot ar trebuii sa fie mai "atent" cand are de gand sa conduca.... sau poate cadrele medicale ar trebuii sa fie mai atente cu probele recoltate de la soferii care cad victime :blink:

La dracu cu toate "mizeriile' astea....sper ca acea copila, Catalina, sa-si revina si nici parintii ei si nici alti parinti, sa nu aiba parte de asemenea "sarbatori " de Craciun, cum au avut si au in continuare parintii Catalinei.

Edited by Edgji
Link to comment
Share on other sites

Cei doi se cunosc (BMW, Peugeot)....daca doamne fereste Catalina ramane cu pb. sau si mai rau , cineva o sa fie trimis in judecata si se va "lasa" cu privare de libertate...asa ca scapa cine poate , sau cine convinge ca a fost "usa de biserica".

PS De care "frate" vb pt ca dupa cate stiu eu Paul nu are frate(dar ma rog eu nu le stiu pe toate)...cumva este vb de Costas ?...care are tot un pejo albastru?

Edited by Edgji
Link to comment
Share on other sites

eu am auzit de la altii cum ca cel cu bmw nu stiu ce drq a vrut sa faca si a tras de volan direct peste cel cu pejo

 

sincer in situatia asta nu vad ce ar fi putut face cel cu pejo

170658[/snapback]

 

Si eu am auzit in noaptea accidentului , ca cel din pejo "mancase mere care fermentasera si dau "senzatia" de alcool. :blink: .....stii cum e lumea vorbeste vrute si nevrute,inventeaza,.....care mai de care are stiri senzationale, care pot fi sau nu adevarate.Probabil ca adevarul este undeva "la mijloc"....poate a fost "ceasul rau"....dar o copila se "lupta cu moartea" din cauza acestui accident.

Sper ca cel care se stie in sinea lui vinovat, sa nu-si mai fac inca un pacat si sa incerce sa bage in puscarie un om nevinovat(indiferent de cine este vb de cel din BMW sau cel din pejo)

Edited by Edgji
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.