Jump to content

Vand pentru E46 coupe


Recommended Posts

OFERTA VALABILA PANA MAINE LA ORA 16:00 (SE VINDE MASINA MAINE)

 

-instalatie completa pdc cu tot cu bandou bara spate 2 senzori sunt rotunzi 2 dreptunghiulari functioneaza perfect pret 100 euro (vreau la schimb bandoul)

 

-interior sport pe verde cu semi piele aripioarele sunt matuite pret 250 euro cu alte scaune la schimb.

 

- trimuri aluminiu cu 4 geamuri el. 100 euro cu alte trimuri la schimb

 

-jante M pe 17 oem 225 fata 245 spate pana la 200kmh nu bat nu tremura testate de mine.

 

Astept propuneri, oferte....

Preturi usor negociabile

Link to comment
Share on other sites

OFERTA VALABILA PANA MAINE LA ORA 16:00 (SE VINDE MASINA MAINE)

 

-instalatie completa pdc cu tot cu bandou bara spate 2 senzori sunt rotunzi 2 dreptunghiulari functioneaza perfect pret 100 euro (vreau la schimb bandoul)

 

-interior sport pe verde cu semi piele aripioarele sunt matuite pret 250 euro cu alte scaune la schimb.

 

- trimuri aluminiu cu 4 geamuri el. 100 euro cu alte trimuri la schimb

 

-jante M pe 17 oem 225 fata 245 spate pana la 200kmh nu bat nu tremura testate de mine.

 

Astept propuneri, oferte....

Preturi usor negociabile

salut,

iti dau pe jante 1000 lei sau un set pe 16 cu anvelope 225.50.16 la schimb si eu platesc toate taxele de transport !

Link to comment
Share on other sites

Salut, este prea putin 1000 lei vine 220€ la jante pretu e cam fix pt ca sunt in stare impecabila rulate in germania, nu sparturi si vopsituri ce gasesti la noi, poate sa confirme un coleg care a cumparat un alt set d jante de la mine tot rulate in germania, tocmai daia pretul esre fix la jante. Modelul este acela in 5 spite late cu o adancitura pe mijloc, nu stiu sigur ce style sunt dar stiu ca sunt de M
Link to comment
Share on other sites

totusi nu inteleg de ce nu imi zici un pret sau de ce nu pui poze cu ele ??

 

am pus preturi pt toate, poze nu am cum sa pun ca sunt de pe tel si nu reusesc sa incarc, si laptopul mi sa ars, altfel puneam eu poze de la inceput

Link to comment
Share on other sites

salut, fata sunt dunlop sport 225/45/17 dot 2008 spate sunt barum2 245/40/17 dot 2009

mai vand si un kit de cabluri pentru statie, plusul este de 5 metri cu siguranta minusul are 1 metru rcaurile 5 metri pret kit complet 60 lei

si un eleron M (buzita) E46 pret 60 lei

 

tel 0723 / 407.969

Link to comment
Share on other sites

Jantele s-au vandut, restu raman valabile si scad preturile cu 10%

 

salut, fata sunt dunlop sport 225/45/17 dot 2008 spate sunt barum2 245/40/17 dot 2009

mai vand si un kit de cabluri pentru statie, plusul este de 5 metri cu siguranta minusul are 1 metru rcaurile 5 metri pret kit complet 60 lei

si un eleron M (buzita) E46 pret 60 lei

 

tel 0723 / 407.969

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.