Jump to content

BMW URSULETZ,NOU PE LA VOI ...


MANNIACK

Recommended Posts

Dupa cum se vede sunt un tip cat se poate de nou pe forum, as fi vrut demult sa fac treaba asta dar , nu prea am avut timp..., oricum , sa trecem la subiect...

Masinutza o am cam de vre-o 6 luni iar pozele pe care le voi pune sunt cam tot de atunci, dar promit ca azi ies afara si fac poze peste tot.

Sa va spun cateva cuvinte si despre motor , este un 1.6i de pisicutza ce dezvolta 74 KW, acuma stiu ca totii veti spune ca este un motor mic, dar sincer pentru mine e suficient, deocamdata... :)

Nu stiu sincer ce sa va mai spun , daca aveti ceva intrebari , va rog...

:blink: :) :)

post-3692-1167732711_thumb.jpg

post-3692-1167732724_thumb.jpg

post-3692-1167732737_thumb.jpg

post-3692-1167732750_thumb.jpg

post-3692-1167732765_thumb.jpg

post-3692-1167732778_thumb.jpg

post-3692-1167732793_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai daca tu nu mai stii ce sa ne zici...... :blink: :) :)

 

Bine ai venit printre noi, ai o masina foarte frumoasa, o sa gasesti si aici prieteni cu "ursuleti"....

 

Starea optica a masinii e deosebita, asa ai cumparat-o sau ai facut-o tu??? :)

Link to comment
Share on other sites

crezi ca gasesc doar displayul???

nu stiu, am sa-ti urmez sfatul si macar am sa intreb

as mai vrea sa-i schimb triplele sa-i pun normale,dar le-as vrea noi

stii pe cineva ???

171866[/snapback]

Cred k o sa gasesti doar display ul :blink:

Link to comment
Share on other sites

Bun venit. O sa-ti faci multi prieteni aici care or sa te ajute la nevoie. Mashina e super dragutza si sa te bucuri de ea.

 

(Scoate husa aia de pe bancheta din spate si mataniile de la oglinda si schimbator ca dau nashpa... :blink: )

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

masina arata chiar misto, dar parerea mea este ca tribalul ala nu prea isi are locul acolo

 

si... o intrebare.... unde sunt semnalele pe fata? :)

172065[/snapback]

 

Nici mie nu-mi palce sincer tribalul de pe capota dar sa stii ca nu l-am pus de placere ci pt ca am fost nevoit, idiotul de tinichigiu care a vrut si el sa faca o fapta buna si a facut defapt una proasta caci a astupat el gaura de la emblema dar nu i-a iesit cum trebuie si atunci ghici ce s-a intamplat ??? A crapat chitul de jur imprejur, asa ca mi-am luat inima-n dinti si mi-am spus : Ca sa nu cada paleashca de chit de la apa care-l va umfla va trebui sa aplic un abtipild ceva , sa nu mai las apa sa intre sub chit.Si asa m-am ales cu acel tribal pe capota.

Iar despre semnal , ai sa ramai uimit :) este in farurile de faza scurta in locul pozitiilor :D

Acum cred ca ma vei intreba : daca am faza scurta aprinsa daca se vede semnalul :)

Raspuns : nu stiu ca nu m-am uitat dar nu cred, oricum , ce conteaza... :blink:

Link to comment
Share on other sites

sincer ar fi mai frumoasa fara barile alea de fibra pe ea, sunt cam tiganie dupa mine mai frumos ar fi un pachet m

172067[/snapback]

Sefu' masina asa am luat-o si sincer nu vreau sa mai bag bani in estetica ei pt ca deocamdata imi place , o sa mai incerc ceva in estetica ei sa lucrez putin la faruri...

Si sa nu mai zic , ca masina urmatoare pe cre o vreau este pisica simpla kit de m suspensie sport, roti mari si ALBA NEAPARAT...

Dar pana la pisicutza , mai am de asteptat putin...

Edited by MANNIACK
Link to comment
Share on other sites

nu asta vroiam sa te intreb ca stiu cum se vede :blink:

eram curios daca mai ai semnal....

si totusi de ce nu decupezi se pui semnale de urs? sau mai simplu de ce nu ii pui niste semnale "custom" ?

172072[/snapback]

Daca ai sa te uiti atent in primele poze pe care le-am atasat la inceput ai sa vezi ca langa faruri exista niste chestii mici galbene, se vede naspa rau asa ca am zis io ca e mai bine in far, oricum sper ca in curand sa fac rost de farurile pe care le vreau eu , sa lucrez la ele, ca am ceva de lucru, si am sa pun semnalul in locul acela liber dintre faza scurta si aripa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.