Jump to content

POLITIA RUTIERA


fbdcnt

ESTE POLITIA RUTIERA CORUPTA?  

146 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Foarte corupta... de fiecare data cand sunt oprit si-mi cer actele...prima intrebare este..."unde lucrati?"... :blink: ...si asta uitandu-se lung la masina...

Nu o sa inteleg niciodata de ce trebuie sa stie unde lucrezi...sau poate vor sa stie daca esti un potential "sponsor"?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest IulianE

eu nu dau niciodata spaga...mai bine platesc amenda de 5 ori

ca mi-au luat permisu si am apelat la cineva care are intrare in IGP asta e partea a doua :blink:

Link to comment
Share on other sites

eu nu dau niciodata spaga...mai bine platesc amenda de 5 ori

ca mi-au luat permisu si am apelat la cineva care are intrare in IGP asta e partea a doua  :blink:

209404[/snapback]

 

Pai poate nu amenda e problema acum , dar punctele cu siguranta sunt :)

Link to comment
Share on other sites

de ce sa ma feresc....ma costa 5 mil sa imi iau pemisul daca mi-l suspenda.Dureaza de pe o zi pe alta....

209549[/snapback]

 

Si se merita ? Sa spunem 400-500 RON amenda + 500 RON spaga sa iei permisu inapoi.....1000 RON distractia ? Cand poti usor sa o rezolvi la fata locului cu 200-300 RON maxim ?

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
eu nu am talentu ala de a ma injosi in fata politistului...nu pot sa rezolv la fatza locului...sa ma ia el pe mine la caterinca si figuri...nu pot,am incercat si nu-mi iese
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.