Jump to content

piese bmw


lagunaseca

Recommended Posts

Salut

 

Scriu iar ..poate o sa imi dati si mie niste raspunsuri..am nevoie de aparatoarea de plastic de sub motor si roata stanga daca stiti de unde pot sa le iau la mana a doua sau mai ieftine..va rog mult..Multumesc

172302[/snapback]

am avut si eu problemele astea, asigurarile le-au luat de la augsburg dar nu cred ca e cea mai buna alegere.

esti din bucuresti? ca sa-ti pot da cateva repere... eventual dezmembrari...

Link to comment
Share on other sites

am avut si eu problemele astea, asigurarile le-au luat de la augsburg dar nu cred ca e cea mai buna alegere.

esti din bucuresti? ca sa-ti pot da cateva repere... eventual dezmembrari...

172391[/snapback]

 

Salut!...nu am casco ca mereu am zis ca-l fac si nu l-am facut..prostia mea...

 

Si da sunt din Bucuresti, daca ai putea sa ma indrumi catre cateva centre unde pot plasticele astea din dezmembrari ar fi super tare..

Link to comment
Share on other sites

Salut!...nu am casco ca mereu am zis ca-l fac si nu l-am facut..prostia mea...

 

Si da sunt din Bucuresti, daca ai putea sa ma indrumi catre cateva centre unde pot plasticele astea din dezmembrari ar fi super tare..

172452[/snapback]

sunt cateva si sigur gasesti acolo pe Mihai Bravu, cand vii dinspre targul autovit spre centru la prima intersectie faci dreapta, sau daca vi dinspre centru spre vitan, inainte de a intra pe cheiul dambovitei spre targul auto faci stanga. Sunt dezmembrari auto si pe stanga si pe dreapta, cate vrei sunt si niste arabi care se ocupa in special de bmw-uri. O sa le gasesti, sa ai bafta!

Link to comment
Share on other sites

Asta este si ideea ...sa cauti la toate pana gasesti...nimeni nu-ti poate garanta ca ai sa gasesti intr-un anume loc...azi au unii maine au altii ...trebuie sa incerci la toate in zona ...mai ales ca sunt preturi diferite si poti gasi mai ieftin daca intrebi in mai multe locuri...alt mare centru de dezmembrari este in spatele fostului restaurant Budapesta...pe langa fabrica pionierul( care facea adidasi pe vremuri)...se numeste casa auto B.A.D....incearca si acolo....sau pe linkul asta..

.http://www.dezmembrarimasini.ro...bafta

Link to comment
Share on other sites

Asta este si ideea ...sa cauti la toate pana gasesti...nimeni nu-ti poate garanta ca ai sa gasesti intr-un anume loc...azi au unii maine au altii ...trebuie sa incerci la toate in zona ...mai ales ca sunt preturi diferite si poti gasi mai ieftin daca intrebi in mai multe locuri...alt mare centru de dezmembrari este in spatele fostului restaurant Budapesta...pe langa fabrica pionierul( care facea adidasi pe vremuri)...se numeste casa auto B.A.D....incearca si acolo....sau pe linkul asta..

.http://www.dezmembrarimasini.ro...bafta

176178[/snapback]

 

 

Merci mult de tot..site-ul l-am gasit si eu..as vrea sa cumpar bara din fatza cu toate ca e doar zgariata ...voi ce pare avetzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.