Jump to content

Stopuri led


seam

Recommended Posts

  • 5 months later...

salut, as dori sa schimb stopurile cu unele led dar nu gasesc nicaieri in Romania acest model

 

http://cars245.com/PICS/VALEO/OPTICS/44423.JPG

 

are cineva idee unde le-as putea gasi?

Salut,astea subt stopurile de LCI,nu au led,chiar daca subt alea 3 dungulite,eu le-am momentan pe masina pe astea,si le-am comandat de pe ebay de la acelasi user pe cele led, daca nu ai xenon pe faruri nu o sa iti mearga.

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Aceste stopuri cu led le poĂâşi comanda de la orice dealer Bmw deoarece intr-adevĂŁr acesta sunt stopuri standard pentru modelele LCI echipate cu faruri xenon. Deasemenea ele pot fi montate pe orice E87 fie el prefacelift sau LCI, cu sau fĂŁrĂŁ xenon cu câteva modificĂŁri (alimentare separatĂŁ pentru leduri de la o sursa cum ar fi luminile de la plĂŁcuta de ĂŽnmatriculare urmate de codarea luminilor de poziĂâşie initiale)
Link to comment
Share on other sites

Salut,astea subt stopurile de LCI,nu au led,chiar daca subt alea 3 dungulite,eu le-am momentan pe masina pe astea,si le-am comandat de pe ebay de la acelasi user pe cele led, daca nu ai xenon pe faruri nu o sa iti mearga.

 

Bafta

 

La o masina cu xenon, stopurile led vor merge, nu? Multumesc

Link to comment
Share on other sites

No offense, dar straduiti-va mai mult sa scrieti corect romaneste! Este foarte greu pentru toti ceilalti care citesc si mai ales incearca sa va raspunda! Raspunsurile vor fi de acelasi nivel: incoerente si incomplete, la fel ca si intrebarile adresate! Nu incercati sa va justificati prin faptul ca acesta este un forum si bla bla(raspunsurile clasice in astfel de cazuri), ca nu este o scuza plauzibila! Din pacate, pe aceasta arie, BMW, predomina "genul asta"! Si ma opresc la a zice doar atat... Nu vreau sa par eu acum mare academician si sper sa nu intelegeti gresit! S-a creat un stereotip in jurul celor ce conduc BMW-uri, stereotip ce include multe chestii negative printre care si treaba asta cu exprimarea si vorbitul/scrisul(mai concret aici) corect romaneste(sau cat mai corect posibil)!

 

"Salut,astea subt stopurile de LCI,nu au led,chiar daca subt alea 3 dungulite,eu le-am momentan pe masina pe astea,si le-am comandat de pe ebay de la acelasi user pe cele led, daca nu ai xenon pe faruri nu o sa iti mearga." - sincer sa fiu, n-am inteles mare lucru!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.