Jump to content

Daca ar fi sa va schimbati masina ce ati alege ?


TheMendacious

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

300C e de 10 ori mai prost decat un E60, ma rog si mai ieftin :)

Hmm, pai in primul rand nu e BMW , insa omului ii ramane alternativa Rolls Royce Phantom..:blink:)

Chiar e o copie nereusita 300C-ul...

 

Dar este o masina frumoasa si foarte reusita din cate stiu.

Link to comment
Share on other sites

Dcaca ar fi sa am resursele necesare ( momentan mi-as permite sa le cumpar,dar nu sa le si intretin),mi-as schimba masina pe care o am acum(bmw 535 E34) pe un BMW 540 E34 sau un BMW 840 :) De ce? ! Pai referitor la 540,fiind din seria E34,imi place ft. mult forma pe care o are(estetica,parerea mea e ca E 34 sunt cele mai frumoase masini scoase vreodata de bavarezi),cat despre motor ce sa mai zic-UN MONSTRU+muzica V8-ului(pacat de consum ,dar merita fiecare picatura de benzina,credeti-ma).Am avut ocazia sa conduc unul odata(al unui prieten) si senzatiile oferite de acea masina ,de acel motor,nu pot fi descrise in cuvinte,trebuie sa fii acolo la volan,sa-l simti si sa te minunezi .Aici in Spania circula o zicala pe forumurile BMW-"cica 540-ul nu are tatic"(in ceea ce priveste E34......poate M-ul). 840-ul,mi l-as cumpara , pt ca e o masina exotica(o raritate pe sosele ,chiar si aici in Spania) si pt. acea " fiara" de motor ,pt. senzatiile tari pe care ti le ofera!!! Sper sa nu dezamagesc sau jignesc pe nimeni,dar parerea mea,repet,a mea,e ca in ziua de azi nu se mai fac masini ca si acestea!!! :blink: :) salutari din Spania

post-8173-1203687555_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

sunt multe dar toate bmw. exemplu 520d asta nou nu stiu ce serie este, sau 320d coupe asta nou sau x5 3.0sd tot nou. arata bine toate dupaparerea mea. de ce diesel? pt consum si ecosistem. de ce motoare asa mici, pt ca ar costa mult asig impozite , creste consum, si nu am nevoie de bolizi pe unde merg. cred ca sunt suficient de puternice si astea. daca vreau adrenalina fara numar atunci m3 nou. insa ma mai uit si in buzunar si fluuuuuiera vantu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
E66 al the way ! :twoup:

 

http://thewallpapers.narod.ru/archive11/free-desktop-wallpaper-1024x768-BMW-760Li-1024x768-01.jpg

 

Topicul se refera la ce ati alege daca ati schimba masina care o aveti acum. Ti-ai da bicicleta pe E66?

Link to comment
Share on other sites

...cred ca mai corect ar fi fost: "daca ar fi sa schimbati masina ce model a-ti lua?"...parerea mea e ca odata ce ti-ai luat bmw, alta marca nu mai exista, si ca sa nu fiu offtopic....mai la toamna 320 d 163 hp(177hp)...si mai pe la anul...X5 :twoup:
Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca am mai scris,dar cu siguranta ceva cu garda mai inalta :twoup: prietenii stiu de ce...

probabil un allroad primu model o sa fie the next,sau un subaru forester turbo :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.