Jump to content

Stie cineva un service BUN (fara Filaret sau AB)


Alexxx

Recommended Posts

Mi-am cumparat proiectoare pentru masina, DAR firele pentru proiectoare, alea cu mufa, au disparut pentru ca au stat mult timp atarnate pe sub masina (asa am luat-o) si s-au rupt, unul a fost smuls de o roata cand s-a atins, DECI TREBUIE refacute fierele!

TOTODATA, eu am buton in bord separat pentru proiectoare, DAR am inteles de la fostul prop ca nu se intampla nimic atunci cand era actionat acel buton si ca proiectoarele se aprindeau o data cu POZITIILE :blink: atunci cand era actionat butonul de faruri pe pozitii.

 

 

PS: Mai am o probl cu farul drept care nu se aprinde pe faza lunga si am pus alt bec si tot nu merge! :)

 

Deci as vrea sa merg intr-un service sau la cineva care face astfel de operatiuni sa-mi rezolvea toate aceste probl cu LUMINILE...stie cineva?????

Link to comment
Share on other sites

Partea cu proiectoare <=> pozitii e extrem de normala, zic eu.

174591[/snapback]

PAI am buton special PENTRU proiectoare. Poate eu vreau sa aprind doar pozitiile...

Eu as vrea ca proiectoarele sa fie actionate Doar de butonul pentru proiectoare!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

proiectoarele de ceata sunt destinate deplasarii in conditii de ceata,zic eu.

174593[/snapback]

 

Fake, nu m-ai inteles. Eu vorbeam de ordinea aprinderii lor.

Ziceam ca proiectoarele se aprind doar ulterior pozitiilor, asa cum e normal. N-am vazut pana acum masina care merge pe ceata doar cu proiectoarele, fara faruri aprinse (nu mai zic de pozitii). Cat despre subiectul topicului: nu stiu.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Ok...se pare ca efectiv NU STIE nimeni...nu ma asteptam!

174825[/snapback]

 

iti pot spune eu un service bun.

 

Caprita ii zice, este prin zona Domenii Ion Mihalache si au service separat pentru parte electrica. Scump dar buni.

 

Lasa-ma sa caut nr de tel si ti-l zic.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

uite am gasit:

 

SERVIMPEX CAPRITA

Reparatii mecanice, motoare, geometrie computerizata a rotilor, reglaje motor, instalatii de climatizare, incarcare freon pentru toata gama de auto straine

Contact: Str. Virgil Plesoianu nr. 93, sector 1, Tel. 021.224.15.18; 021.224.15.19; 0722.222.412; Fax 021.224.15.20 (localizeaza pe harta)

Orar: L-V: 8-18

 

bafta

Link to comment
Share on other sites

Ok...se pare ca efectiv NU STIE nimeni...nu ma asteptam!

174825[/snapback]

alex, graba strica de multe ori treaba...

chill, ca se rezolva! :blink:

 

edit: pe strada Nasaud (de la intersectie cu trafic greu, inspre piata cosbuc pe stanga) este un service si de electrice....

Link to comment
Share on other sites

uite am gasit:

 

SERVIMPEX CAPRITA

Reparatii mecanice, motoare, geometrie computerizata a rotilor, reglaje motor, instalatii de climatizare, incarcare freon pentru toata gama de auto straine

Contact: Str. Virgil Plesoianu nr. 93, sector 1, Tel. 021.224.15.18; 021.224.15.19; 0722.222.412; Fax 021.224.15.20 (localizeaza pe harta)

Orar: L-V: 8-18 

 

bafta

175143[/snapback]

Multumesc.

Totusi vad k in prezentarea lor nu spun nimik de electrica...o sa incerc oricum!

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Multumesc.

Totusi vad k in prezentarea lor nu spun nimik de electrica...o sa incerc oricum!

175149[/snapback]

 

fac si electrica sigur(mi-am rezolvat si eu niste chestii la ei), trebuie sa iti faci programare intrebi la tel...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.