Jump to content

vreau o pisica sa cumpar daca stiti


nulzerocool

Recommended Posts

dar frate fara strambaturi,smenuri,samsari si mai stiu eu ce chestii ciudate ca nu tine,m-am saturat de facut drumuri prin tara sa vad numai cazaturi laudate de mama focului prin telefon sau pe messenger si cand ajungi acolo si incepi sa o testezi si sa vezi realitatea sa iti vina sa il dai cu capul de ea nu alta!!! :blink: :) :)

 

deci daca exista una curata si merita atentia dati un semn aici sau pe messenger id george_bogdan25.

Link to comment
Share on other sites

Pai la banii aia ma miram si eu sa fie vreuna ok, ca sa nu mai zic de colegii de forum care daca pune careva o masina ok la vanzare la un pret "mai ridicat" toti fac trimitere la masina lui x sau y care o da la super pret, dar care e si super cazan de masina in care trebuie bagati inca atatia bani cat ai dat pe ea.
Link to comment
Share on other sites

dar frate fara strambaturi,smenuri,samsari si mai stiu eu ce chestii ciudate ca nu tine,m-am saturat de facut drumuri prin tara sa vad numai cazaturi laudate de mama focului prin telefon sau pe messenger si cand ajungi acolo si incepi sa o testezi si sa vezi realitatea sa iti vina sa il dai cu capul de ea nu alta!!!  :blink:  :)  :)

 

deci daca  exista una curata si merita atentia dati un semn aici sau pe messenger id george_bogdan25.

175341[/snapback]

PAI PARCA Azi te duceai sa o iei p-aia din TM. Ce avea?

Link to comment
Share on other sites

post-1770-1168356219_thumb.jpgpost-1770-1168356198_thumb.jpgpost-1770-1168356153_thumb.jpgpost-1770-1168356133_thumb.jpg

dar frate fara strambaturi,smenuri,samsari si mai stiu eu ce chestii ciudate ca nu tine,m-am saturat de facut drumuri prin tara sa vad numai cazaturi laudate de mama focului prin telefon sau pe messenger si cand ajungi acolo si incepi sa o testezi si sa vezi realitatea sa iti vina sa il dai cu capul de ea nu alta!!!  :blink:  :)  :)

 

deci daca  exista una curata si merita atentia dati un semn aici sau pe messenger id george_bogdan25.

175341[/snapback]

 

poti sa te uiti la anuntul postat de mine la categoria vanzari si daca-ti place discutam

eu o am de aproape 4 ani.

Link to comment
Share on other sites

dar frate fara strambaturi,smenuri,samsari si mai stiu eu ce chestii ciudate ca nu tine,m-am saturat de facut drumuri prin tara sa vad numai cazaturi laudate de mama focului prin telefon sau pe messenger si cand ajungi acolo si incepi sa o testezi si sa vezi realitatea sa iti vina sa il dai cu capul de ea nu alta!!!  :blink:  :)  :)

 

deci daca  exista una curata si merita atentia dati un semn aici sau pe messenger id george_bogdan25.

175341[/snapback]

am eu un coupe din 96 .vb pe mess

Link to comment
Share on other sites

foto si detalii despre a ta imi dai te rog!!

176089[/snapback]

 

Foto ai mai jos, detaliile le cunoaste intreg forumul. Am cumparat-o in aprilie cu 5500 euro, era intr-o stare jalnica. Acum am "restaurat-o" tehnic complet: motor, cutie, cardan, diferential, pompa servo,pompa benzina, filtru benzina, injectoare, recent garnitura de chiulasa(noua), vascocuplaj(nou nout), curele, discuri de frana, saboti de frana,cablu de acceleratie, debitmetru,bujii, amortizoare sport koni, bucse , pivoti, bara fata-spate (Kerscher originale )... Ce sa mai spun... vino sa o vezi,dar te rog vino cu un mecanic sa ai parte si de o parere din partea cuiva care se pricepe... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Foto ai mai jos, detaliile le cunoaste intreg forumul. Am cumparat-o in aprilie cu 5500 euro, era intr-o stare jalnica. Acum am "restaurat-o" tehnic complet: motor, cutie, cardan, diferential, pompa servo,pompa benzina, filtru benzina, injectoare, recent garnitura de chiulasa(noua), vascocuplaj(nou nout), curele, discuri de frana, saboti de frana,cablu de acceleratie, debitmetru,bujii, amortizoare sport koni, bucse , pivoti, bara fata-spate (Kerscher originale )... Ce sa mai spun... vino sa o vezi,dar te rog vino cu un mecanic sa ai parte si de o parere din partea cuiva care se pricepe... :)

176169[/snapback]

 

de ce o mai dai daca ai schimbat atatea?... :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
dar frate fara strambaturi,smenuri,samsari si mai stiu eu ce chestii ciudate ca nu tine,m-am saturat de facut drumuri prin tara sa vad numai cazaturi laudate de mama focului prin telefon sau pe messenger si cand ajungi acolo si incepi sa o testezi si sa vezi realitatea sa iti vina sa il dai cu capul de ea nu alta!!!  :blink:  :)  :)

 

deci daca  exista una curata si merita atentia dati un semn aici sau pe messenger id george_bogdan25.

175341[/snapback]

 

omule am eu una superba

este 316 I, motorul toarce perfect, nic nul auzi de sub capota, am schimbat totul dar absolut tot pe ea de la kit ambreiaj pina la cilindrii de frina din tamburi, masina merge ceas toata, n are pic de rugina, n a fost lovita niciodata.

are dublu clima si incalzire scaune, si toate prostiile aditionale, abs, airbaguri, are alarma si inchidere , cass MP3, etc, jante de aluminiu super. etc

NU are geamuri electrice

 

am o singura problema la ea, si anume ca are doar 103 cai ... merge super ok, consuma la 140 la ora mers constant 7,5.

in oras ia 11. masina nu a fost forjata . nimeni nu forjeaza bmw urile de 103 cai, ca ele nu s de forja.

o verifici unde vrei, totul e nou pe ea pus de doua saptamini.

masina sta in garaj. am masina de la firma

uite tel meu : 0726 233 021

mail neagucosmin@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.