Jump to content

M3 Accident pe Panduri


Laur

Recommended Posts

.......... romeo  a lui era masina si un iltimul timp era pe la milica dar acum un stiu daca el a fost la volan

181684[/snapback]

 

oricum nu cred ca are prea mare imp cine era sofer

asta e s a intamplat s a intamplat  bine ca nu a fost mai rau victime si alte nebunii

181817[/snapback]

ai prins ideea, nici pe noi nu ne intereseaza cine e unu cine e altul...partea nasoala e ca s-a intamplat...

Link to comment
Share on other sites

am citit si eu istorioara si nu am inteles decat ca unchiu' lu' matusa i-a dat masina lu' ala si nu are importanta ca doar nu trebuie sa plangem pentru fiare... deci cam asta e concluzia, banii se fac la loc ( as vrea si eu sa stiu secretul ) si desigur ca nu plang pentru fiare ci plang ca masini adevarate ajung pe mana unor "profesori" care nu numai ca isi fac lor rau mai fac si la altii nevinovati.
Link to comment
Share on other sites

si asa ne nasc legendele "nebunii aia cu bemveu care nu respecta nici o regula..." exista un sambure de adevar

181878[/snapback]

bine punctat 330 :) din pacate printre noi sunt si copii de bani gata care ce sa-si ia, isi iau bembeu ca asta e cea mai "tare" masina, ei nu fac deosebirea ca masina e tare la figurat si nu si la propriu :blink: sau mai sunt tot felul de vazatori de zahar pudra, faina si derivate, din astea naturale, sau din aia care vand carne de pasarica si uite asa se duce vestea ca beembistii sunt... asa cum sunt... mai ales in Ro.

Link to comment
Share on other sites

diferenta dintre politia rutiera si siguranta si incredere este urmatoarea: aia de la rutiera sunt aia care stau la panda si iau permisu atunci cand le chioraie putin stomacu de foame !!! si aia cu sguranta si incredere misuna pe strazi pe la 2 dimineata ca berbecii in timp ce isi beau cafelele si se uita dupa infractori printe blocuri !!! si acesti domni de la sigurnta si incredere,atunci cand se petrece un accident ei nu au nici o putere nu au nici macar procese verbale nu au ce face,doar ii cheama pe aia de la rutiera :blink: stiu asta din surse sigure pt ca unchiu meu se afla printre coruptii cu siguranta si incredere,fara nici o jena si el fiind un mare corupt! :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.