Jump to content

Bmw 330 Ci din 2002


Smiley89

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa bravo sa o stapanesti sanatos... :) :blink: io iti spun doar sa ai grija ca nu sti ce te asteapta! si mie la 18 ani mi-au luat ai mei tot un 330i si e destul de greu sa iti controlezi picioru drept,era manual si era mai fun...de automata o sa te plictisesti repede!

 

LE: spui tu acum si aici pe forum ca o si fi cuminte si ca o sa ai grija sa pari atent,da cand te vezi pe sosea si cand te gandesti ca poti sa apesi acceleratia la blana si poti sa fii cel mai tare sa ii dai si tu putin la blana doar azi ca sa vezi cum e si zici tu in mintea ta ca maine numai faci dar asta o sa se repete zi de zi...crede-ma stiu cum e din propie experienta :)

Edited by lucian1
Link to comment
Share on other sites

Daca aveam masina asta cand am luat permisul nu sunt sigur ca mai ca mai apucam sa postez acum. Te rog eu sa mergi incet si sa nu te dai mare cu viteza. E o masina cam nepotrivita pentru un incepator. Sper sa fii cumpatat. Edited by alecsutzu4u
Link to comment
Share on other sites

super frumusica masina, s-o stapanesti sanatos si fara probleme. si eu prima masina pe care am condus-o la 18 ani avea 240CP, daca esti baiat destept singurele tepe pe care o sa le iei din cauza lipsei de experienta vor fi gropi luate cam tare:)
Link to comment
Share on other sites

Daca aveam masina asta cand am luat permisul nu sunt sigur ca mai ca mai apucam sa postez acum. Te rog eu sa mergi incet si sa nu te dai mare cu viteza. E o masina cam nepotrivita pentru un incepator. Sper sa fii cumpatat.

178620[/snapback]

da frate..multumesc de sfaturi..si va multumesc la toti ,stiu ca esti in joc viatza mea si mai ales ca le distrug viatza parintilor mei daca mi se intampla ceva

Link to comment
Share on other sites

da frate..multumesc de sfaturi..si va multumesc la toti ,stiu ca esti in joc viatza mea si mai ales ca le distrug viatza parintilor mei daca mi se intampla ceva

178714[/snapback]

cand te vezi la volan credema ca nu iti va mai pasa de asta...

Link to comment
Share on other sites

cand te vezi la volan credema ca nu iti va mai pasa de asta...

178763[/snapback]

 

Deja il speriem pe saracu baiatu ! In afara ca ati laudat masina , in continuu va luati de el ca o sa faca si o sa dreaga !

 

E viata lui , e in mainile lui (in piciorul drept mai exact) ...... in orice caz , Doamne fereste , dar ar fi pacat de masina (daca tu esti vinovat nu mai conteaza) !

Link to comment
Share on other sites

hai ma nu mai speriati omu ca vinde masina si cumpara un polo cu 1,2 si 50 cp.

lasa ca o sa te descurci, si avea cineva de pe aici o semnatura de luat in seama, parca zicea cam asa "nu accelera mai tare de cat ingerul tau pazitor poate zbura " sau pe aproape.

Edited by crazydriver
Link to comment
Share on other sites

poate ca parintii lui au mare incredere in el de i-au luat o asemenea masina desii inca nu are permis.

Si in mine au avut incredere si la 18 ani mi-au luat o dacie :blink:

L.E:Faina masina,sa o stapanesti sanatos si sa ai mare grija

Edited by Alex86
Link to comment
Share on other sites

Parinti inconstienti, atat am de zis. Doua luni ii sau. Cu parere de rau o spun.

178821[/snapback]

Clar,

Eu la 18 ani am avut o supernova care saraca a suferit 2 accidente si multe alte evitari, asta in ciuda faptului ca atunci cand nu eram la volan ma straduiam sa imi impun sa merg cat mai prudent, dar cand ma urcam la volan eram de parere ca stiu sa merg atat de bine incat nu are ce sa se intample. :blink:

Foarte tare masina, si ieftina zic eu, dar iti spun cu toata sinceritatea sa iti incerci talentul de sofer pe un cazan ceva.

Link to comment
Share on other sites

Bai iar puneti botu la toate vrajelile? Asta e al catelea minor care intra pe forum si zice mama ce masina mi-am tras si de fapt totul e la vrajeala si ne-am pierdut vremea cu el? Hai sa fim seriosi, nu e prima oara cand se intampla asta. Mai tineti minte ala de 15 ani care a pus poze de pe mobile.de cu un M3, ca si l-a adus din Germania, si dupa o saptamana pune poze cu ceva masina lovita, si zice ca s-a rasturnat cu M3-ul? Presimt aceasi urmare si aici ....
Link to comment
Share on other sites

Salutare oameni buni,de astazi fac si io parte din clubu vostru;) dupa ce am postat acum cateva luni 2 topicuri in legatura cu ce masina sa imi aleg si ce motorizare am gasit si io in sfarsit masina care sa imi placa si prin buna`vointza alor mei de astazi conduc masina ale carei poze o sa le pun mai jos...vorba vine conduc ca pe 16.02 fac 18 ani deci mai am vreo luna..da stau si ma uit la ea in curte...

178434[/snapback]

 

 

DJ-24-FIZ sunt numerele masinii? :blink:

 

A fost greu sa imi dau seama din poze :)

Link to comment
Share on other sites

Bai iar puneti botu la toate vrajelile? Asta e al catelea minor care intra pe forum si zice mama ce masina mi-am tras si de fapt totul e la vrajeala si ne-am pierdut vremea cu el? Hai sa fim seriosi, nu e prima oara cand se intampla asta. Mai tineti minte ala de 15 ani care a pus poze de pe mobile.de cu un M3, ca si l-a adus din Germania, si dupa o saptamana pune poze cu ceva masina lovita, si zice ca s-a rasturnat cu M3-ul? Presimt aceasi urmare si aici ....

178824[/snapback]

Nici nu mam gandit la asta :blink:

Dar e posibil ca povestea sa aiba un sambure de adevar, adica sa isi fi luat tasu masina si el sa se amageasca ca ia luato lui. Adevarul e ca nu stiu ce parinti ar cumpara fiului lor o asa masina chiar inainte de a implini 18 ani, nici nu mai zic inainte de a avea permis avand in vedere ca va mai dura mai mult sau mai putin timp pana atunci. :)

Edited by Vrabiuta
Link to comment
Share on other sites

Nici nu mam gandit la asta  :blink:

Dar e posibil ca povestea sa aiba un sambure de adevar, adica sa isi fi luat tasu masina si el sa se amageasca ca ia luato lui. Adevarul e ca nu stiu ce parinti ar cumpara fiului lor o asa masina chiar inainte de a implini 18 ani, nici nu mai zic inainte de a avea permis avand in vedere ca va mai dura mai mult sau mai putin timp pana atunci. :)

178826[/snapback]

poate are deja permis. cand mi-am luat eu permisul, era posibil sa faci scoala inainte de a implini 18 ani. cred ca puteai sa dai si examenul, nu mai sunt sigur. permisul sigur il primeai abia cand aveai 18...

Link to comment
Share on other sites

Bai iar puneti botu la toate vrajelile? Asta e al catelea minor care intra pe forum si zice mama ce masina mi-am tras si de fapt totul e la vrajeala si ne-am pierdut vremea cu el? Hai sa fim seriosi, nu e prima oara cand se intampla asta. Mai tineti minte ala de 15 ani care a pus poze de pe mobile.de cu un M3, ca si l-a adus din Germania, si dupa o saptamana pune poze cu ceva masina lovita, si zice ca s-a rasturnat cu M3-ul? Presimt aceasi urmare si aici ....

178824[/snapback]

 

Aaa. Si mai era si posibilitatea asta. Avem experienta deja, cu M3-uri, e60-uri. Pastile se gasesc in continuare. Vine WLF din USA cu valiza plina de Prozac :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.