Jump to content

Bmw 330 Ci din 2002


Smiley89

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu nu am avut incidente de genu asta,doar prietena mea... :) e a6a oara cand imi loveste bmw u si ultima oara :blink: imi luase foc faru drept s-au atins niste fire pe acolo si a facut scurt si cand a venit acasa mi-a zis asa "daca bmw u asta prost mai ia foc odata cum a luat azi io imi iau semintele mananc si ma uit la el cum ea foc,ma p*s pe el" si i-am zis si io "ia-ti si tu papuci in picioare vezi daca mai ai benzina si dai NOS" :) :) ale dreak curve nerecunoscatoare!
Link to comment
Share on other sites

............. si cand a venit acasa mi-a zis asa "daca bmw u asta prost mai ia foc odata cum a luat azi io imi iau semintele mananc si ma uit la el cum ea foc,ma p*s pe el"  si i-am zis si io "ia-ti si tu papuci in picioare vezi daca mai ai benzina si dai NOS"  :blink:  :) ale dreak curve nerecunoscatoare!

185690[/snapback]

cu replica de mai sus, cred ca s-a cam epuizat subiectul ...DJ FIZ...

cand va plictisiti, dati un apel... :)

Link to comment
Share on other sites

Problema e ca se pare ca multi nici nu au condus vreodata vreo masina de 260 cp si li se pare un fel de racheta :blink:

185767[/snapback]

Nu e chiar asa! Eu de exemplu daca merg in oras si nu trec cu ea de 3000 de ture merge lin ca o randunica, nici nu zici ca are 343 Cp..... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Frate mijto de tine! Daca as avea si eu bafta ca la 18 ani sa am un 330CI cred ca as fi cel mai fericit din lume! Eu tot 18 ani am am permis din vara, dar inca ma gandesc cum sa mi iau un ursuletz ce sa mai vb de e46!!! Sa ai grija de tine cu ea si nu-i da ca nebunu ca o infigi undeva si dupaia ti-e ciuda sau poate patesti ceva!!! in rest, ca si masina e BETON!!! sa ai parte de ea! Toate cele bune! poate ne vedem in 3 ani la o liniutza! :blink:)
Link to comment
Share on other sites

mai terminati fratilor cu 260 cp...sunt 231 !!!!!! :blink:  :) de unde 29 de cp in plus,din ce va minte el cu chip si prostii? :)

186189[/snapback]

m`ai mancat cu al 231 de cai..toti de prin craiova care stiu masina zic ca are 260 si cel de la care am luato ca putem sa mergem sa verificam ca are dreptate numai tu o tii pe a ta...uite iti copiez anuntzu de vanzare care era dat pe autovit

 

Pret: 18,000 EURO An fabricatie: 2002 Carburant: Benzina

Rulaj: 115,000 km Capacitate: 2,996 cmc Putere: 231 CP

Locatie:DOLJ Inmatriculata RO

Dotari:

CUTIE STEPTRONIC; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; TRAPA; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA;

OPTIUNI:JANTE OZ SUPERTURISMO GT 17, PARKTRONIC,SENZOR PLOAIE+PARCARE,VOLAN SPORT CU COMENZI,SCAUNE SPORT+3 MEMORII,TOBA FINALA SPORT,ADMISIE DIRECTA DE AER CARBON BMC,CHIPTUNING .PUTEREA ESTE +260CP.PRETUL ESTE CU TVA INCLUS.

Link to comment
Share on other sites

Frate mijto de tine! Daca as avea si eu bafta ca la 18 ani sa am un 330CI cred ca as fi cel mai fericit din lume! Eu tot 18 ani am am permis din vara, dar inca ma gandesc cum sa mi iau un ursuletz ce sa mai vb de e46!!! Sa ai grija de tine cu ea si nu-i da ca nebunu ca o infigi undeva si dupaia ti-e ciuda sau poate patesti ceva!!! in rest, ca si masina e BETON!!! sa ai parte de ea! Toate cele bune! poate ne vedem in 3 ani la o liniutza! :blink:)

186169[/snapback]

ms frumos }{ si multa bafta la achizitionarea masinii...sa nu ai parte de nici un incident cu ea...mersi inca odata

Link to comment
Share on other sites

m`ai mancat cu al 231 de cai..toti de prin craiova care stiu masina zic ca are 260 si cel de la care am luato ca putem sa mergem sa verificam ca are dreptate numai tu o tii pe a ta...uite iti copiez anuntzu de vanzare care era dat pe autovit

 

Pret: 18,000 EURO  An fabricatie: 2002  Carburant: Benzina 

Rulaj: 115,000 km  Capacitate: 2,996 cmc  Putere: 231 CP 

Locatie:DOLJ  Inmatriculata RO 

Dotari: 

CUTIE STEPTRONIC; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; TRAPA; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA;

OPTIUNI:JANTE OZ SUPERTURISMO GT 17, PARKTRONIC,SENZOR PLOAIE+PARCARE,VOLAN SPORT CU COMENZI,SCAUNE SPORT+3 MEMORII,TOBA FINALA SPORT,ADMISIE DIRECTA DE AER CARBON BMC,CHIPTUNING .PUTEREA ESTE +260CP.PRETUL ESTE CU TVA INCLUS.

186315[/snapback]

Ce legatura are anuntu cu realitatea? :blink: Asa pun si eu un chiptuning pe a mea si gata, am 270 de cai asa? Fa un dyno test si o sa vezi ca n-ai 260 de cai...Si faza asta cu toti de prin craiova stiu ca are 260 de cai.....cred ca o sa incepem toti sa sforaim deja :)

Link to comment
Share on other sites

Ce legatura are anuntu cu realitatea? :blink:  Asa pun si eu un chiptuning pe a mea si gata, am 270 de cai asa? Fa un dyno test si o sa vezi ca n-ai 260 de cai...Si faza asta cu toti de prin craiova stiu ca are 260 de cai.....cred ca o sa incepem toti sa sforaim deja :)

186318[/snapback]

bine ma io zic ca are cat zice in anuntz si cat mi`a zis omu ca are nu cat zici tu si cu inca unu...crede cine vrea si gata

Link to comment
Share on other sites

Tu nu intelegi ceva ff simplu....la motoare pe benzina normal aspirate (adica fara turbo) cresterea de putere e foarte mica, chiar insesizabila...Oricum puterea declarata de producator e destul de relativa nefiind puterea la roata ci cea la arborele cotit care este mai mare decat cea la roata. Deci puterea ta reala poate este in jurul a 231 de cai dar oricum nu e de 260. Eu o sa te cred cand postezi rezultatul de la un dyno test pana atunci sforaie in continuare :blink:
Link to comment
Share on other sites

Daca o sa faci in fiecare zii asa ceva cu ea in 2 luni o sa fie pe butuci.Aia nu e masina de liniute si burn-out sau nu mai conteaza.

189105[/snapback]

da..in fiecare zii fac..chiar din 2 in 2 ore..altceva numai fac decat asa..doamne ce oameni rau frate n`ai vazut asa ceva..am facut si io de cateva ori sa`mi fac damblaua si gata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.