Jump to content

Vand/schimb cu auto mici


Catalin BMW

Recommended Posts

M-am hotarat s-o vand :( , deci pt cine n-o cunoaste este vorba despre un e39 530d automat din 27 noiembrie 2001 (in circulatie din ian 2002), foarte bine intretinut, in posesie din 8 februarie; masina are aproape toate optiunile (full cu piele si trapa :D ), ca interventie am schimbat toate discurile si placutele, filtrele,uleiul, uleiul de servo,antigelul,lichidul de frana, o perna de aer, reparat DSC-ul si cam atat (cu documente/facturi), in rest niciun fel de problema. N-am sa insir aici toate optiunile asa ca pun un link cu ele si cu pozele http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=224119733&cd=634893771320000000 .

Pretul este negociabil si asa cum scrie in titlu accept variante doar cu utilitara (furgon,duba,camioneta,etc) dar fara oferte de samsareala.

 

Masina se afla in italia (impreuna cu mine, binenteles), dar pentru cine este interesat, discutam.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce-ti veni sa o vinzi?

Mi s-a propus sa ma implic intr-o afacere in domeniul constructiilor si faza e ca m-a prins intr-o perioada destul de dificila dpdv financiar, iar lucrurile nu sunt tocmai roz aici in it; daca munca ar merge cat decat pana in primavara astfel incat sa reusesc sa mai achizitionez o utilitarĂŁ, n-as mai da-o, dar dupa cum prevad... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Valabil.

 

Bun pt inmatriculat pr bg.:frantics:

Si cu bulgaria se termina cit de curind,cred ca este mai buna de facut piese dar nu la pretul care vrei tu,sint pe autovit si la 1700e,e39 sta mai prost in pret decit e46 si merge mai prost la piese decit e46

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.