Jump to content

320 O PISIK FULL TUNING trebuie s-o vand


Honorius

Recommended Posts

an fab.1991 , servo,ABS,centralizata,alarma,geamuri electrice,trapa electrica, tunning : pachet complet M (spoiler fata/spate,praguri, oglinzi) capota BADLOOK ,inele cromate ceasuti bord, schimbator viteze HAMMAN , pedale si frina de mana SIMONI RACING , angel eyes , stopuri negre , jante pe18' , suspensie completa KONI , evacuare REMUS ....... multe piese schimbate recent ..... masina se afla intr-o stare aproape impecabile singurele probleme fiind : spoileru fata crapat putin , parbriz spart si portbagajul cu gauri in urma scoaterii eleronului.....

 

 

NU STIU CAT SA CER PE EA ..... POATE IMI DA-TI O IDEE SAU EVENTUAL POATE APARE VREO OFERTA TENTANTA SI ECHITABILA

post-3960-1169148889_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am vazut masina pe un site de masini de vanzare.

intredevar e frumoasa,dar acolo cereai undeva pe la 6500eur dc imi aduc bine aminte.Oricum la cate ai bagat in ea cred si eu....

 

Bine ai venit!!!

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa jucarie dar foarte urat ii sta cu capota prelungita peste faruri...ii strica tot aspectul...

Ca pret cred ca ceva peste 4000 ar fi corect...verifica piata.

180269[/snapback]

 

depinde de gusturi,masina arata foarte bine degeaba ai obiectii...

mi-e personal imi place doar cu farurile "curate" dar e facuta la linie...asta e important...

4000??? :) ia gaseste-mi tu mie un 320 e36 in 4000...nici cel mai chel nu e in banii astia

la cate are masina eu zic ca merita mult mai mult,minim 5500euro :blink: asa ca bafta

 

LE:apropo,ai idee cat costa un kit M???nu cred....

Edited by DTM
Link to comment
Share on other sites

Da ai dreptate...ora tarzie si oboseala acumulta in timpul zilei m-au determinat sa nimeresc 4 in loc de 5...vroiam sa spun de la 5000 in sus pentru ca sunt de acord ca merita. Nu stiu cum e facut dar raman cu parerea mea, doar o parere, ca ar fi aratat mult mai "pur" cu capota stock (inclusiv grila, mai micuta si mai finuta cum era). In rest e frumoasa foc. Ai grija sa nu ajunga pe maini gresite...ar fi pacat. Bafta la vanzare.
Link to comment
Share on other sites

o fi avand 16 ani , dar e BMW nu e Dacia Berlina !

180418[/snapback]

Corect. Voi ati vazut ce cazane se vand la preturile vehiculate p-aici? 3000 EUR....4000 EUR... la banii astia am vazut pe autovit Astra din 91...Vectra A din 93...Matiz din '99....NU CRED ca se compara vreuna cu acest E36 320 cu pachet M. Pretul corect pt masina asta e 5.500...6.000. La 5.000 se vand 316 stock!

Link to comment
Share on other sites

an fab.1991 , servo,ABS,centralizata,alarma,geamuri electrice,trapa electrica, tunning : pachet complet M (spoiler fata/spate,praguri, oglinzi) capota BADLOOK ,inele cromate ceasuti bord, schimbator viteze HAMMAN , pedale si frina de mana SIMONI RACING , angel eyes , stopuri negre , jante pe18' , suspensie completa KONI , evacuare REMUS ....... multe piese schimbate recent ..... masina se afla intr-o stare aproape impecabile singurele probleme fiind : spoileru fata crapat putin , parbriz spart si portbagajul cu gauri in urma scoaterii eleronului.....

NU STIU CAT SA CER PE EA ..... POATE IMI DA-TI O IDEE SAU EVENTUAL POATE APARE VREO OFERTA TENTANTA SI ECHITABILA

180190[/snapback]

nu te supara, dar de ce vinzi masina? o ai de putin timp.. cateva luni

Link to comment
Share on other sites

masina este intr-o stare aproape impecabila mai putin cele precizate mai sus...... eu masina am luat-o acum vreo 2 luni si nici nu am apucat sa o inscriu ...... as putea zice ca eu am adus-o in starea asta dupa inca vreo 1000e bagati in ea...... in principal la partea tehnica.... eu am 3 masini si chiar nu am ce face cu ea .... pentru pasiune vreau un URS de asta o dau .... o sa mai revin cu poze din interior si spate inca nu am apucat sa-i fac
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.