Jump to content

BMW 320D TAXA ACHITATA INMAT RO


egipt

Recommended Posts

Guest Pole

Sa remarcam de asemenea ca DSC ul este defect, sau ca esti zmeu si mergi cu el decuplat?. Bine, in coditiile in care becurile pe frana/pozitie sunt arse.

Enorm consumul, am un amic care scoate 1, 4 cu aceeasi masina, probabil e stricatĂŁ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aici pe forum sunt numai oameni de toata isprava, sau tind sa cred asta.... asterix___ multumesc frumos, ''VDT'' e usor sa ajungi.... mihai_farcas e un om intelegator caruia ii multumesc pt sprijinul acordat imipare rau ca nu pot trimite mesaj privat; apropo pretul de azi e 2800E...mai mult decat rezonabil ..mai pot discuta asupra acestui aspect si ''pastez cuiul'':)... conform spuselor userilor cefi, cosm1n, Risti, pole ar trebui sa-i dau foc dar trebuie sa tinem cont ca in aceste vremuri sunt multe persoane care nu au de lucru si cu acest ''autoturism'' daca imi permiteti sa zic asa, le-as putea da de munca.Sa tinem cont ca se mai pot scoate bani din acea taxa daca dati statul in judecata.

 

 

 

 

a fost modificat pragul....e prins in suruburi acum, volaNUL pe care il voi monta pe ea e in poza de mai sus, pret nou 2800E, va reamintesc ca toate functioneaza in parametri normali, scaune incalzite, clima, geamuri.....taxa nerecuperata, deci cost 0 lei la inmatriculare. Aspectul masinii a fost imbunatatit , in putinul timp pe care l-am avut am apucat sa o colantez pe partea dreapta. Acestea fiind spuse va doresc o seara cat mai placuta si va las sa admirati consumul pe care l-am obtinut in ultima plimbare prin tara.

 

 

Nu mai pole, omul e nebunache sotto...vezi ca a postat aceeasi poza si acum 2 luni...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

senzor abs dus,2 becuri arse probabil si plasa pasager dusa poza probabil ca e singura daca cand a mers cu masina :D,rai sunteti bai nene,omu macar e sincer,daca era un samsar sa vezi ce boboc era masina si la vreo 4000 pusa .

edit:ba m-am uitat atent la poze ,e destul de sifonata so ...

Edited by alex230ro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Probabil e prea frumoasa.....poze cu ea f clare gasiti pe tocmai.ro, aici pe forum nu stiu cum sa postez de pe android , daca nu va place asa va angajati un tinichigiu, ca la pretul asta eu zic ca e prea buna....
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

esti frate cu bgy tu?! <_<

???? n-am nr de inmatriculare cu BGY

 

 

pret nou 2800 euro , stare tehnica excelenta, revizuita recent

NU am recuperat taxa, becuri bord stinse, e ca noua.....

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

2600 euro cash

 

starea masinii e alta....mult mai buna....bagata acum 2 sapt in service, inlocuit consumabile + multe alte piese, deviz reparatie 9569ron

 

2600 euro cash

 

starea masinii e alta....mult mai buna....bagata acum 2 sapt in service, inlocuit consumabile + multe alte piese, deviz reparatie 9569ron

 

2600 euro cash

 

starea masinii e alta....mult mai buna....bagata acum 2 sapt in service, inlocuit consumabile + multe alte piese, deviz reparatie 9569ron

post-59981-0-29005600-1377350765_thumb.jpg

post-59981-0-43958300-1377350891_thumb.jpg

  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Pe 5 iunie era in stare de functionare foarte buna. De atunci s-au mai investit 9500 ron. Probabil ca starea de functionare precedenta (aiurea mai suna dar simt nevoia sa scriu asa, dat fiind penibilul situatiei) nu era atat de buna...

 

Eu ce sa-nteleg? Ca e impecabila acum, nu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sa zici sa ai bagat 100 mil. in masina care e la vanzare, e o insulta la adresa nivelului nostru de inteligenta.

mai baietasi...scuzati pt eroare...10 mil vroiam sa zic...:D, in ulei , stopuri led, filru ulei si alte nimicuri....app.. bara de fata necesita doar bandouri, masina doar pt pretentiosi necesita o revopsire...eu merg asa cu ea...si chiar sunt f multumit de ea...in eventualitatea ca exista un client pt ea am pus acest anunt, eu oricum doresc sa-mi achizitionez o masina mult mai scumpa, eventual sch cu x5, x6 sau 520 dupa 2005, diferenta pe care o pot oferi se situeaza in jurul sumei de 6-7000 E. O zi buna va doresc tuturor si multumesc colegilor pt aprecierile legate de masina.:)

post-59981-0-61005200-1377617646_thumb.jpg

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

???? n-am nr de inmatriculare cu BGY

 

 

pret nou 2800 euro , stare tehnica excelenta, revizuita recent

NU am recuperat taxa, becuri bord stinse, e ca noua.....

A rupt ledul!!! :laugh:

Apropo obiectul contondent sa fi fost asta?--> :super:

On topic Ofer 1000 de euro pe masina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.